Boniek zawstydził szefa TVP Sport. Wystarczył jeden wpis na Twitterze. „Trochę odleciał”

Zbigniew Boniek zawstydził Marka Szkolnikowskiego, szefa TVP Sport. Skomentował bowiem jego wywiad dla kanału „Cioną po oczach”. Szkolnikowski mówił tam, że wiele razy rozmawiał z Bońkiem, m.in. o zwolnieniu Jerzego Brzęczka.

W rozmowie na kanale YouTube „Cioną po oczach” Marek Szkolnikowski komentował zwolnienie Jerzego Brzęczka i zatrudnienie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski, Paulo Sousy.

Dyrektor TVP Sport przyznała, że wiele razy rozmawiał ze Zbigniewem Bońkiem o osobie Jerzego Brzęczka i jego pracy dla drużyny narodowej. Szkolnikowski twierdzi, że „wielokrotnie przekonywał” prezesa PZPN. „Wiele razy rozmawialiśmy z prezesem Bońkiem. Ja go przekonywałem w kwestii Brzęczka. Można powiedzieć kim jest Szkolnikowski, ale ten Szkolnikowski jest szefem TVP Sport, stacji, która pokazuje mecze reprezentacji Polski” – powiedział.

Jego wypowiedź skomentował Boniek, który zawstydził szefa TVP Sport. Zrobił to za pośrednictwem Twittera.

Boniek zawstydził Szkolnikowskiego

Wypowiedź Szkolnikowskiego zacytował serwis meczyki.pl, który opublikował ją również na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter.

Na wpis błyskawicznie zareagował Boniek, który wrzucił go na swój profil. Okrasił go jednak autorskim i mocnym, jak na Bońka przystało, komentarzem. „Szanując pana Szkolnikowskiego nic mi nie wiadomo o naszych długich i częstych dyskusjach. Nic mi nie wiadomo o jego presji na mnie i podpowiedzi aby zmienić Trenera. Po prostu trochę odleciał, zdarza się w tym wieku…. trochę pokory panie Dyrektorze” – napisał „Zibi”.

„To taka prawda ekranu, jak w Wiadomościach” – skomentował dziennikarz „Przeglądu Sportowego”, Piotr Wołosik.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły