Mariusz Pudzianowski ujawnił swoje zarobki. Powiedział, ile dostał za walkę

Mariusz Pudzianowski nie może narzekać na zarobki. Podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego sportowiec ma zdradzić, ile dostał za ostatnią walkę. Na razie dostaliśmy tylko „zajawkę” na facebookowym profilu legendarnego strongmana, a obecnie zawodnika MMA. Padła jednak kwota, która przyprawia o szybsze bicie serca. 

Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaprosił do swojego programu Mariusza Pudzianowskiego. Jak to zazwyczaj bywa, showman zapytał swojego gościa o zarobki. Pół-żartem powiedział również, że za poprowadzenie jednego programu dostaje od TVN-u 100 tys. zł. Co na to „Pudzian”?

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski – zarobki czołowego polskiego fightera

Jakie zarobki ma Mariusz Pudzianowski? O to zapytał go w swoim programie najbardziej rozpoznawalny dziennikarz branży rozrywkowej. „Pudzian” nie może – rzecz jasna – ujawniać szczegółów swoich kontraktów z federacją KSW. Nie zaprzeczył jednak, gdy potrafiący się wiele dowiedzieć Wojewódzki sugerował, ile Pudzianowski dostał za ostatnią walkę z ramach KSW 59.

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Otóż w tym kontekście padła kwota 500 tys. złotych za walkę. Do tego zresztą odniósł się w swoim wpisie na Facebooku sam Pudzianowski.

– 500 tys. za walkę. 1,2 tys. za spektakl. 100 tys. za odcinek… Czyli co Nas łączy – zażartował w swoim wpisie znany sportowiec. Pierwsza kwota ma dotyczyć jego obecnej profesji, druga występów teatralnych Magdaleny Cieleckiej, która także była gościem tego odcinka. Ostatnia kwota to oczywiście rzekoma stawka Kuby Wojewódzkiego.

Mariusz Pudzianowski zarobki za walkę

Polecamy również:

[irp posts=”4729″ name=”Edyta Lewandowska rozpoczęła Wiadomości” żenującymi słowami. Usłyszały to miliony Polaków”]

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły