Mariusz Pudzianowski ujawnił swoje zarobki. Powiedział, ile dostał za walkę

Mariusz Pudzianowski nie może narzekać na zarobki. Podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego sportowiec ma zdradzić, ile dostał za ostatnią walkę. Na razie dostaliśmy tylko “zajawkę” na facebookowym profilu legendarnego strongmana, a obecnie zawodnika MMA. Padła jednak kwota, która przyprawia o szybsze bicie serca. 

Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaprosił do swojego programu Mariusza Pudzianowskiego. Jak to zazwyczaj bywa, showman zapytał swojego gościa o zarobki. Pół-żartem powiedział również, że za poprowadzenie jednego programu dostaje od TVN-u 100 tys. zł. Co na to “Pudzian”?

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski – zarobki czołowego polskiego fightera

Jakie zarobki ma Mariusz Pudzianowski? O to zapytał go w swoim programie najbardziej rozpoznawalny dziennikarz branży rozrywkowej. “Pudzian” nie może – rzecz jasna – ujawniać szczegółów swoich kontraktów z federacją KSW. Nie zaprzeczył jednak, gdy potrafiący się wiele dowiedzieć Wojewódzki sugerował, ile Pudzianowski dostał za ostatnią walkę z ramach KSW 59.

Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Otóż w tym kontekście padła kwota 500 tys. złotych za walkę. Do tego zresztą odniósł się w swoim wpisie na Facebooku sam Pudzianowski.

– 500 tys. za walkę. 1,2 tys. za spektakl. 100 tys. za odcinek… Czyli co Nas łączy – zażartował w swoim wpisie znany sportowiec. Pierwsza kwota ma dotyczyć jego obecnej profesji, druga występów teatralnych Magdaleny Cieleckiej, która także była gościem tego odcinka. Ostatnia kwota to oczywiście rzekoma stawka Kuby Wojewódzkiego.

Mariusz Pudzianowski zarobki za walkę

Polecamy również:

ZOBACZ TAKŻE
Edyta Lewandowska rozpoczęła "Wiadomości" żenującymi słowami. Usłyszały to miliony Polaków

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...