Magda Gessler się przeliczyła. Teraz jej produkty możesz mieć za ułamek wartości

Na swojej sławie Magda Gessler zarobiła już krocie. I wciąż stara się – co nie może dziwić – monetyzować swoją popularność. W ostatnim czasie biznesy autorki „Kuchennych rewolucji” nie idą jednak po jej myśli. Czyżby permanentny regres? 

ZOBACZ TAKŻE
Edyta Lewandowska rozpoczęła "Wiadomości" żenującymi słowami. Usłyszały to miliony Polaków

Gdy nieco ponad dekadę temu Kuchenne rewolucje wchodziły na antenę, mało kto spodziewał się, jak gigantyczny sukces osiągnie Magda Gessler. Szybko jednak stała się prawdziwym kulinarnym autorytetem dla wielu Polek i Polaków. Dzięki temu sprzedała mnóstwo książek czy z powodzeniem prowadzi biznesy gastronomiczne. Są jednak produkty, których Gessler od dłuższego czasu nie potrafi sprzedać.

Biznesowa wpadka Magdy Gessler – masowo przecenia produkty

Gessler zarabia nie tylko na gastronomii. Napisała również kilka książek, a nawet… wydała własną grę planszową. Pomysł ten sam w sobie wydawał się być nieco abstrakcyjny, ale zapewne wydawcy pomyśleli: – Magda Gessler sprzeda wszystko. Niestety, okazało się, że niekoniecznie. Wskazują na to najnowsze, niemal błagalne wpisy restauratorki na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE
Roksana Węgiel odpowiada Egurroli. 16-latka zawstydziła starszego choreografa

– Moja gra Kuchenny Poker teraz czeka na Was w promocyjnej cenie 49 złotych. Dodatkowo w prezencie otrzymacie płytę z pysznymi przepisami. Świetna zabawa dla każdego, kto kocha przygody oraz gotowanie – przekazuje Gessler. Co ciekawe, rzeczona gra kosztowała wcześniej prawie 130 złotych. Oznacza to przecenę niemal trzykrotną. W dodatku dostajemy w gratisie płytę autorki „Kuchennych rewolucji”, za którą wcześniej również trzeba było płacić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wbrew pozorom, promocja ta niewiele ma wspólnego ze Świętami. Po pierwsze – Magda Gessler informowała o niej już wiele tygodni temu. Po drugie, o fatalnych wynikach sprzedaży gry planszowej, a także najnowszych dzieł literackich pani Magdy mówiono już zaraz po ich wydaniu. Czyżby restauratorka chciała pozbyć się nakładu, sprzedając go na granicy opłacalności?

ZOBACZ TAKŻE
Wiemy, gdzie pracuje żona Ryszarda Kotysa. Kamila Sammler zarabia grosze

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły