Magda Gessler się przeliczyła. Teraz jej produkty możesz mieć za ułamek wartości

Na swojej sławie Magda Gessler zarobiła już krocie. I wciąż stara się – co nie może dziwić – monetyzować swoją popularność. W ostatnim czasie biznesy autorki „Kuchennych rewolucji” nie idą jednak po jej myśli. Czyżby permanentny regres? 

[irp posts=”4729″ name=”Edyta Lewandowska rozpoczęła Wiadomości” żenującymi słowami. Usłyszały to miliony Polaków”]

Gdy nieco ponad dekadę temu Kuchenne rewolucje wchodziły na antenę, mało kto spodziewał się, jak gigantyczny sukces osiągnie Magda Gessler. Szybko jednak stała się prawdziwym kulinarnym autorytetem dla wielu Polek i Polaków. Dzięki temu sprzedała mnóstwo książek czy z powodzeniem prowadzi biznesy gastronomiczne. Są jednak produkty, których Gessler od dłuższego czasu nie potrafi sprzedać.

Biznesowa wpadka Magdy Gessler – masowo przecenia produkty

Gessler zarabia nie tylko na gastronomii. Napisała również kilka książek, a nawet… wydała własną grę planszową. Pomysł ten sam w sobie wydawał się być nieco abstrakcyjny, ale zapewne wydawcy pomyśleli: – Magda Gessler sprzeda wszystko. Niestety, okazało się, że niekoniecznie. Wskazują na to najnowsze, niemal błagalne wpisy restauratorki na Instagramie.

[irp posts=”4697″ name=”Roksana Węgiel odpowiada Egurroli. 16-latka zawstydziła starszego choreografa”]

– Moja gra Kuchenny Poker teraz czeka na Was w promocyjnej cenie 49 złotych. Dodatkowo w prezencie otrzymacie płytę z pysznymi przepisami. Świetna zabawa dla każdego, kto kocha przygody oraz gotowanie – przekazuje Gessler. Co ciekawe, rzeczona gra kosztowała wcześniej prawie 130 złotych. Oznacza to przecenę niemal trzykrotną. W dodatku dostajemy w gratisie płytę autorki „Kuchennych rewolucji”, za którą wcześniej również trzeba było płacić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wbrew pozorom, promocja ta niewiele ma wspólnego ze Świętami. Po pierwsze – Magda Gessler informowała o niej już wiele tygodni temu. Po drugie, o fatalnych wynikach sprzedaży gry planszowej, a także najnowszych dzieł literackich pani Magdy mówiono już zaraz po ich wydaniu. Czyżby restauratorka chciała pozbyć się nakładu, sprzedając go na granicy opłacalności?

[irp posts=”4669″ name=”Wiemy, gdzie pracuje żona Ryszarda Kotysa. Kamila Sammler zarabia grosze”]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *