Ile jest Żabek w Warszawie? Aż trudno w to uwierzyć

Ile Żabek jest w Warszawie? Bez wątpienia to pytanie zadała sobie podczas spaceru niejedna osoba, mijająca mnóstwo sklepów sieci Żabka. 100, 200? Pudło! Dostępność Żabki zaczyna przekraczać wyobrażenia.

Nie tylko Biedronka chwali się szybką ekspansją na rynku polskim. Również mniejsi rywale próbują bić rekordy. Zaledwie w grudniu 2019 r. Żabka chwaliła się, że w całym kraju ma już 6 tys. sklepów w Polsce. Również wtedy 600-tną Żabkę otwierano w Warszawie.

Ile jest Żabek w Warszawie?

Z najnowszych dostępnych danych wynika, że w Warszawie jest około 615 sklepów sieci Żabka. Ich liczba na pewno nie będzie malała. Ba! Kolejne Żabki rosną jak grzyby po deszczu.

Niech świadczy o tym fakt, że mijamy Żabki zarówno spacerując po mrocznej Pradze-Północ, jak i w Śródmieściu czy na Wilanowie. Do tych sklepów chodzi każdy – niezależnie od preferencji żywieniowych i statusu społecznego. Dlaczego? Bo jest tam praktycznie wszystko. Wszystko, co można wziąć, zapłacić i po prostu wyjść. Wizyta w Żabce trwa zwykle kilka minut i to właśnie oszczędność czasu jest dla wielu atutem tego typu sklepów.

W dodatku biznes ten prowadzą sprytni Portugalczycy, którzy dla franczyzobiorców potrafią zaaranżować niemal każdy lokal na sklep sieci Żabka.

  1. Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie? Średnia cena zwala z nóg
  2. Otwarte dyskoteki w Warszawie? Policja wpada w najmniej oczekiwanym momencie
  3. Magda Gessler się przeliczyła. Teraz jej produkty możesz mieć za ułamek wartości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *