Magda Gessler powiedziała wprost co myśli o związku Lary Gessler. Padły wzruszające słowa

Związek Lary Gessler dla wszystkich okazał się zaskoczeniem. Szczególnie zważywszy na to, że kobieta zaledwie rok wcześniej rozwodziła się ze swoim poprzednim partnerem Pawłem Rucz. Magda Gessler również była zaskoczona decyzją córki, a tym bardziej o jej ciąży. Dopiero teraz wyjawiła co naprawdę myśli o nowym partnerze swojego dziecka.

Magda Gessler z córką od zawsze żyła w bardzo dobrych stosunkach, co zresztą było widać nawet po ich wystąpieniach w telewizji. Kobiety często pokazywały się razem i widać było, że darzą się ogromną sympatią. Restauratorka mimo że większość życia poświęciła pracy, nigdy nie zapominała o swoich dzieciach. Jednak jak zareagowała gdy dowiedziała się, że oddaje córkę w ręce kogoś innego?

Lara Gessler i jej nagły ślub

Gdy Lara i jej obecny partner Piotr Szeląg ogłosili swój związek nikt nie spodziewał się, że prędko staną na ślubnym kobiercu. Tym bardziej, że mężczyzna otwarcie mówił, że jest zwolennikiem rzymskich małżeństw, które nie zakładają prędkiego zamążpójścia.

„Dla Rzymian małżeństwo było relacją faktyczną. Nie zaczynało się od ślubu, tylko od faktycznej chęci pozostawania razem jako mąż i żona.” – twierdził Piotr Szeląg w rozmowie z „Twoje Imperium”. Ta wypowiedź nieco wstrząsnęła fanami, którzy doskonale wiedzą, że Lara Gessler woli być w formalnym związku.

Magda Gessler nigdy nie wtrącała się w relację swojej córki, a jedynie była obok i dopingowała ten związek. Jednak gdy na jaw wyszło, że Lara jest w ciąży wszystko potoczyło się bardzo szybko. Już kilka miesięcy po tym jak Lara osiągnęła błogosławiony stan, wraz ze swoim partnerem stanęła na ślubnym kobiercu.

Co Magda Gessler sądzi o nowym partnerze córki?

Fani zdają sobie sprawę, że Lara Gessler jest dla swojej matki całym światem, więc trudno się dziwić restauratorce, że chciała by jej dziecko odnalazło partnera idealnego. Po tak krótkiej relacji ciężko było stwierdzić czy Piotr Szeląg to ten jedyny, jednak przyglądając się obecnie parze można z czystym sumieniem stwierdzić, że nie jest mu daleko.

Początkowo Magda Gessler podchodziła bardzo niepewnie do nowej relacji swojej córki. W końcu jeszcze niedawno była żoną zupełnie innego mężczyzny, którego charakter bardzo się różnił od charakteru Piotra. Jednak z dnia na dzień coraz bardziej się przekonywała do mężczyzny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

„Jestem osobą, która bardzo szanuje decyzje swoich dzieci. Zięć jest bardzo przystojny i bardzo kocha moją córkę. Razem są jak rower, który zawsze jedzie w tę samą stronę. Są bardzo zgrani i ich miłość do mojej wnuczki Neny jest taka, że wow!” – przyznała Magda Gessler podczas jednego z wywiadów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *