Katarzyna Dowbor w końcu odnalazła prawdziwą miłość. Wierny i bezkonfliktowy, a na dodatek umila jej wieczory

Wydawałoby się, że Katarzyna Dowbor jest szczęśliwą singielką, skupiającą się głównie na swojej pracy i uwielbianym programie „Nasz nowy dom”. Jednak prawda jest taka, że kobieta jest bardzo uczuciową osobą i potrzebuje mieć kogoś kogo obdarzy swoją miłością. Niestety, wszystkie jej dotychczasowe małżeństwa zakończyły się rozwodem i nic nie wskazywało na to, że kobieta w końcu znalazła miłość życia.

Katarzyna Dowbor głównie rozpoznawana jest z programu w którym remontuje domy i mieszkania potrzebującym Polakom. Jej wielkie serce i niesamowite wyczucie do ludzi sprawia, że każdy kto jest w trudnej sytuacji może liczyć na jej pomoc. „Nasz nowy dom” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, przez co prowadząca również nie może narzekać na brak fanów. Jej życie uczuciowe wzbudza równie wielkie emocje.

Katarzyna Dowbor – największe miłości i dramaty

Słynna prezenterka przeżyła w swoim życiu aż trzy rozwody. Pierwszy z mężów kobiety był Piotr Dowbor z którym to ma syna Macieja Dowbora. Kasia urodziła syna bardzo młodo, bowiem w wieku 19 lat, jednak bardzo pragnęła zrobić wielką karierę. W związku z tym wyjechała do stolicy by móc się dalej rozwijać, pozostawiając syna z mężem. W końcu para zdecydowała o rozwodzie.

W 1982 roku Katarzyna Dowbor znów stanęła na ślubnym kobiercu. Janusz Atlas, polski dziennikarz sportowy był jej mężem przez niespełna 7 lat. Jednak dość szybko okazało się, że małżeństwo przechodzi poważne problemy. Mężczyzna był bardzo zaborczy i zazdrosny o swoją ukochaną, co dość dobitnie okazywał. Podczas jednego z przyjęć miał bardzo agresywnie zareagować na fakt, że Kasia została poproszona do tańca przez innego mężczyznę. W ich relację wkradła się agresja i alkohol, co całkowicie zaprzepaściło ich szansę na udany związek. W 1989 roku para rozwiodła się.

W końcu wydawało się, że Katarzyna Dowbor poznała miłość na całe życie – Grzegorza Świątkiewicza. Dziennikarz redakcji sportowej Telewizji Polskiej spędził z Kasią cudowny czas, para się wspierała i żyła w zgodzie. Jednak prezenterka w pewnym momencie swojego życia spotkała na swojej drodze Jerzego Baczyńskiego, który kompletnie zawrócił jej w głowie i zaszła w nim w ciążę z której urodziła się Maria Dowbor-Baczyńska. Jednak szybko okazało się, że mężczyzna ma partnerkę od której nie zamierza odejść.

Prezenterka w końcu odnalazła spokój i ukojenie

Kolorowe życie uczuciowe gwiazdy „Nasz nowy dom” wykończyło ją psychicznie. Przez ostatnie lata próżno było szukać przy jej boku partnera. Nawet przeglądając jej media społecznościowe dojrzymy tylko kadry z jej domu i pracy. Okazuje się jednak, że jej miłością stały się zwierzęta, ponadto Katarzyna Dowbor ma ich całą gromadkę.

W „domu” Kasi znajdują się zarówno psy, koty jak i konie. Dziś kobieta pochwaliła się swoją największą miłością spośród całej ekipy. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie leżącego wygodnie na legowisku pieska Rumpelka. Prowadząca „Nasz nowy dom” ma ogromne serce i uwielbia pomagać zwierzętom, dlatego właśnie część z tych, które zamieszkują jej dom jest przygarnięta. Jednak do opieki nad taką gromadą potrzebuje wsparcia, szczególnie gdy wyjeżdża kręcić nowe odcinki programu. Właśnie dlatego kobieta ma zaufaną nianię do zwierząt, która po jej nieobecność zajmuje się nimi.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły