Dramatyczne chwile w życiu uczestniczki „Big Brother”. Wypadające garściami włosy to najmniejszy problem

Dotąd cierpiała w samotności. Godnie walczyła z chorobą, która spadła na nią nagle, niespodziewanie. Jednak w końcu przyznała, że nie ma dłużej sił i poprosiła o pomoc. W ostatnich tygodniach jedna z uczestniczek „Big Brother” przyznała, że potrzebuje finansowego wsparcia, ponieważ ze względu na leczenie spowodowane rakiem i ciągłe wizyty w szpitalach nie może powrócić do pracy. Dziś okazuje się, że wcale nie jest lepiej.

Natalia Dawidowska to jedna z najciekawszych osób drugiej edycji programu „Big Brother”. Uwagę mieszkańców i widzów przyciągał nie tylko jej nietypowy wygląd, ale również jej zawód i zainteresowania. Kobieta była w wojsku gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego, a nawet dostała propozycję zawodowej służby wojskowej. Dołączając do programu chętnie mówiła również o tym, że aktywnie działa w straży pożarnej. Tym razem jednak to ona potrzebuje pomocy.

Uczestniczka „Big Brother” straciła wszystkie włosy

Od dłuższego czasu Natalia Dawidowska relacjonuje w sieci swoją walkę z rakiem. Jednak dopiero 9 stycznia postanowiła poprosić o pomoc internautów, ponieważ nie była w stanie zapewnić sobie pieniędzy na utrzymanie. Taka sytuacja jest dla Natalii bardzo trudna, bowiem zawsze powtarzała, że pragnie być samowystarczalna i nie musieć prosić innych o wsparcie.

Dziś na profilu uczestniczki „Big Brother” pojawiła się kolejna grafika pokazująca zmiany w jej życiu. Jest to kolaż zdjęć na którym widać w jakim tempie wypadały jej włosy. W końcu zdecydowała się je całkowicie zgolić by nie patrzeć jak same po trochu wypadają. Jest to dla kobiety bardzo ciężkie przeżycie, jednak ta stara się nie poddawać: „Przecież odrosną”.

Jest problem o wiele poważniejszy

Okazuje się, że włosy to faktycznie nic ważnego w porównaniu z jej drugim problemem. Natalia Dawidowska przebywa obecnie w Londynie i to właśnie tam rozpoczęła leczenie. Ma sporadyczny kontakt z bliskimi, co mocno ją dobija. Właśnie tym uczestniczka „Big Brother” przejmuje się najbardziej. Teraz, kiedy jest jej tak ciężko i musi zwyciężyć najważniejszą walkę w swoim życiu jest niemal całkowicie sama.

Natalia Dawidowska, Big Brother
Źródło: Instagram

„W tej sytuacji najgorsze nie jest wypadanie włosów, bo przecież odrosną. Najgorsze jest to, że nastał czas pandemii i zakazów, a tęsknota za bliskimi jest jeszcze większa, pobyt w obcym kraju bez bliskich w trakcie takiej choroby…” – przyznaje na swoim profilu Natalia. Rzeczywiście, czas pandemii nie tylko w Polsce spowodował nałożenie ogromnych obostrzeń, które znacznie utrudniają funkcjonowanie.

Jednak mimo tak wielu trudności uczestniczka „Big Brother” się nie poddaje i stara się myśleć pozytywnie. „Pamiętajmy o tym aby kochać siebie i korzystać z każdej możliwej chwili aby być sobą” – kończy motywacyjnymi słowami swój wpis Natalia.

Życzymy dużo zdrowia i pogody ducha!

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły