Mateusz Borek zagotował się czytając artykuł na swój temat. “Komuś sufit spadł na głowę”

Znany dziennikarz sportowy Mateusz Borek od pewnego czasu musi zmagać się z pokaźną dawką internetowego hejtu. Przy tak olbrzymiej rozpoznawalności jest to niestety nieuniknione. Jednak tym razem otrzymał “cios” nie od internautów, a bezpośrednio ze swojego środowiska. Chodzi o clickbaitowy tytuł, który wyraźnie zdenerwował Borka. Wycięty cytat z wypowiedzi Mateusza Borka pojawił się na stronie internetowej Super Expressu i oddaje zupełnie inny sens wypowiedzi, którą dziennikarz skierował w kierunku Jana Błachowicza. Stąd też dosadna reakcja Borka na Twitterze.

Mateusz Borek dosadnie o dziennikarzu Super Expressu

Jeden z współwłaścicieli “Kanału Sportowego” a zarazem najbardziej rozpoznawalny dziennikarz sportowy w Polsce, Mateusz Borek podobnie, jak wiele milionów Polaków śledził mistrzowski pojedynek Jana Błachowicza na gali UFC 253. Ostatecznie polski wojownik zdobył pas, a Borek nie krył radości z tego faktu. Wszak obaj panowie dobrze znają się z KSW, gdzie mieli okazję spotykać się przez kilka dobrych lat.

“Warto było czekać, warto było się napić. Jesteś ku*** debeściakiem, czekam bracie na Ciebie. Bierzemy tydzień wolnego i na pewno nie spędzę go w pracy” – napisał jeszcze w nocy, rozradowany po zwycięstwie Błachowicza, Mateusz Borek.

Ten wpis, ze względu na swoją pikanterię nie umknął mediom w Polsce. Te na masową skalę zaczęły podawać dalej komentarz Borka. Jednak to, co zrobił dziennikarz Super Expressu, zdaniem Borka przekroczyło wszelkie granice. Na stronie niemieckiego tabloidu pojawił się clickbaitowy tytuł, zawierający tylko fragment wpisu, który zamieścił na Twitterze Mateusz Borek. To rozwścieczyło współwłaściciela “Kanału Sportowego” do tego stopnia, że postanowił się osobiście odnieść do wspomnianego wyżej artykułu.

Wszyscy byli ciekawi, jaki finał będzie miała ta sprawa. Ostatecznie ktoś w redakcji Super Expressu uderzył się w pierś. Tytuł zmieniono, a na oficjalnym koncie tabloidu pojawił się wpis o następującej treści:

ZOBACZ TAKŻE
Znany piłkarz strzelił gola i wykrzyczał: "To dla Julii Wieniawy!". Jest nagranie

Jak widać, sprawa została dość szybko wyjaśniona, a topór wojenny zakopany. Mateusz Borek chyba przyjął przeprosiny, bo postanowił na swoim wallu opublikować oświadczenie i przeprosiny Super Expressu.

ZOBACZ TAKŻE
Znany piłkarz strzelił gola i wykrzyczał: "To dla Julii Wieniawy!". Jest nagranie

źródło: Twitter

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...