Ziemkiewicz publicznie uderzył w TVN24. W komentarzach burza

Rafał Ziemkiewicz zamieścił na Twitterze wpis, który wywołał ogromną dyskusję. Publicysta uderzył bowiem w telewizję TVN24.

Rafał Ziemkiewicz lubi dolać oliwy do ognia i nie bawi się w dyplomację. Publicysta udowodnił to w niedzielę 28 marca, gdy zamieścił kontrowersyjny wpis na Twitterze. Postanowił uderzyć w nim w telewizję TVN24.

Publicysta nawiązał przy tym do pandemicznych obostrzeń oraz rozwoju pandemii koronawirusa w Polsce. „Z TVN24 wynika, że winni tej całej epidemii są chrześcijanie, bo chodzą do kościoła. Niewiele się zmieniło od czasów Nerona” – napisał Ziemkiewicz na swoim profilu społecznościowym.

Wpis publicysty wywołał ogromne kontrowersje. Skomentowało go wielu internautów, którzy często nie szczędzili gorzkich słów pod adresem Ziemkiewicza.

Ziemkiewicz uderza w TVN24, w sieci burza

Po wpisie Ziemkiewicza nie wytrzymała jedna z internautek, która postanowiła ostro odpowiedzieć publicyście.

„Zastanawiam się czy piszesz to bo jesteś głupi? czy jesteś głupi i nie rozumiesz, że jest pandemia, nie możemy pójść do fryzjera, dzieci uczą się w domach, a koniecznie trzeba lecieć do kościoła, żeby palmę poświęcić. Chcesz się pomodlić? Wejdź do izdebki i rozmawiaj z Bogiem” – napisała.

„Nie, że winni całej epidemii, po prostu kościoły i inne miejsca kultu stają się często ogniskami koronawirusa. Tak samo ogniskami i tak samo piętnowane są nielegalne imprezy (patrz wczorajszy reportaż z podziemia imprezowego), niepotrzebne skupiska ludzi itd.” – stwierdził inny z komentujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *