Były angielski piłkarz wskazał napastnika lepszego od Lewandowskiego. Podważył sukcesy Polaka

Paul Merson, były zawodnik Arsenalu Londyn, a obecnie ekspert Sky Sports, stwierdził, że zna zawodnika lepszego do Roberta Lewandowskiego. Podważył jednocześnie sukcesy Polaka.

W ostatnim czasie Lewandowski zgarnia wszystkie indywidualne nagrody piłkarskie. Nasz piłkarz zdecydowanie dominuje w światowym futbolu i podkreślają to zarówno kibice, jak i eksperci.

Ostatnio jeden z nich stwierdził jednak, co innego. Mowa o Paulu Mersonie, były angielskim piłkarzu, który stwierdził, że zna napastnika o większych umiejętnościach od „Lewego”. Stwierdził również, że waga bramek, który Polak strzela w Niemczech, jest mniejsza od tych strzelanych w angielskiej ekstraklasie.

Merson podkreśla, że jego zdaniem większe umiejętności prezentuje snajper Tottenhamu Hotspur Harry Kane. Anglik argumentuje to w felietonie opublikowanym na łamach „Daily Star”.

Merson twierdzi, że Kane jest lepszy od Lewandowskiego

Merson uważa, że większe umiejętności od Lewandowskiego ma największy talent angielskiej piłki Harry Kane. Snajper Tottenhamu od dłuższego czasu postrzegany jest jako postać, która może pobić światowy rekord transferowy przechodząc np. do Realu Madryt.

„Lewandowski nie jest tak dobry jak Harry Kane. On strzela w Niemczech, Kane robi to w Premier League. Nie pamiętam jednak, żeby Lewandowski dotykał piłki na ostatnim mundialu, a Kane został królem strzelców” – napisał Merson.

Były gracz Arsenalu Londyn dodaje, że Kane to piłkarz kompletny. Podkreślił jednak, że nadchodzący mundial, pomimo niewątpliwych umiejętności Anglika, będzie należał do duetu Messi-Ronaldo. Anglik uważa, że wspomniana dwójka nadal odgrywać będzie wielką rolę podczas nadchodzącego czempionatu.

„Jeśli Messi wygra w Katarze, trzeba będzie powiedzieć, że jest najlepszy w historii. To samo dotyczy Ronaldo. W końcu mielibyśmy odpowiedź na to pytanie” – twierdzi.

Liga angielska to dobra okazja na obstawianie meczy. Koniecznie sprawdź gdzie możesz to robić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *