Młody piłkarz Legii zapewnił zwycięstwo swojemu klubowi. Jego wypowiedź po meczu wyciska łzy

Kacper Kostorz, młody zawodnik Legii Warszawa, zapewnił swojemu zespołowi zwycięstwo w Zabrzu w starciu z miejscowym Górnikiem. Po zakończeniu spotkania piłkarz wypowiedział wzruszające słowa.

Legia pokonała swoich rywali na stadionie w Zabrzu 1-2. Pierwszego gola dla Wojskowych zdobył Bartosz Kapustka, a decydujące o zwycięstwie trafienie zanotował Kacper Kostorz. Dla tego drugiego to wielkie święto. Wcześniej miał bowiem mocno pod górkę.

Pięknie podniósł się Kacper Kostorz. Tragedia rodzinna, ciężka choroba (mononukleoza – 40 dni leżenia w łóżku, 2 tygodnie bardzo wysokiej gorączki, brak apetytu, osłabiona odporność), a w ostatnich 2 meczach asysta i gol po wejściach z ławki. Trzymam kciuki za dalszy rozwój” – napisał jeden z internautów.

Kacper Kostorz wypowiedział wzruszające słowa po meczu

Po zakończeniu spotkania głos zabrał jego bohater. Kacper Kostorz wypowiedział bardzo wzruszające słowa. Zawodnik powiedział, że dedykuje trafienie w meczu z Górnikiem dedykuje swojemu zmarłemu tacie.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior
ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

“Bardzo się cieszę. Na początek chciałbym powiedzieć, że tę bramkę dedykuję mojemu tacie, który na pewno patrzy na mnie z góry i mi kibicuje. To była dedykacja dla niego. Była to radość przez łzy, ale tak jak mówię, bardzo duża radość” – powiedział zawodnik Legii Warszawa.

Kostorz opowiedział również o swojej chorobie (mononukleozie), która przykuła go do łóżka. “Brakowało mi na pewno fizyczności, wydolności i tak dalej, ciężka choroba. Pracowałem sumiennie i trener mi mówił, żebym cały czas pracował, bo na pewno dostanę swoją szansę i żebym się skupił na dłuższym okresie czasu niż tylko tygodniu. Trener mnie obserwował przez miesiące. Fajnie, że pokazałem się z dobrej strony i dostaje te szanse, za co staram się odwdzięczyć na boisku. Dzisiaj wyszło fajnie, bo strzeliłem bramkę” – powiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...