Gol Krychowiaka na oficjalnym profilu rosyjskiej ekstraklasy! Polak prawie porwał siatkę (WIDEO)

Grzegorz Krychowiak wraca do najlepszej dyspozycji. Polak zdobył wspaniałego gola w meczu z swojego Lokomotiwu z CSKA Moskwa.

Ostatnie miesiące nie należy do najlepszych w wykonaniu Grzegorza Krychowiaka. Nasz rodak grywał przeciętnie, a niekiedy nawet słabo. Popełnił też błędy, po których jego zespół znajdował się w tarapatach.

Słabsza dyspozycja „Krychy” nie nastrajała pozytywnie polskich kibiców. Ci ciągle mają bowiem w pamięci to, że w tym roku odbędzie się Euro, a środek pola naszej kadry się sypie. Kontuzjowani się Jacek Góralski i Krystian Bielik, dlatego każdy zawodnik w tej formacji jest obecnie na wagę złota.

Meczem z CSKA Moskwa Grzegorz Krychowiak dał sygnał, że chce być częścią reprezentacji i decydować o jej sile. W derbowym meczu zdobył kapitalnego gola, który pomógł triumfować Lokomotiwowi.

Grzegorz Krychowiak z kapitalnym golem w derbowym meczu

Zawodnik reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców w 41. minucie gry. Nasz rodak przyjął futbolówkę przed polem karnym, a następnie huknął zza szesnastki. Strzał był na tyle celny i mocny, że bramkarz CSKA, Pomazun, nie miał najmniejszych szans na skuteczną obronę.

Trafienie, które zanotował Grzegorz Krychowiak, zyskało wielkie uznanie. Na swoim oficjalnym profilu w serwisie Twitter opublikowali je przedstawiciele rosyjskiej ekstraklasy.

Głos zabrał również sam zainteresowany, który zamieścił wpisy na swoich mediach społecznościowych.

„Lokomotiv rządzi w Moskwie” – napisał na Facebooku pomocnik reprezentacji Polski i moskiewskiego Lokomotiwu.

Co ciekawe, po zakończonym meczu Grzegorz Krychowiak został wyróżniony indywidualną nagrodą. Przedstawiciele rosyjskiej ekstraklasy wybrali go bowiem najlepszym piłkarzem derbowego meczu pomiędzy Lokomotiwem a CSKA Moskwa. „W sobotnim starciu z CSKA wpisał się na listę strzelców i sięgnął po wyróżnienie dla piłkarza meczu” – podał na Twitterze serwis Nasz Futbol.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *