Gol Krychowiaka na oficjalnym profilu rosyjskiej ekstraklasy! Polak prawie porwał siatkę (WIDEO)

Grzegorz Krychowiak wraca do najlepszej dyspozycji. Polak zdobył wspaniałego gola w meczu z swojego Lokomotiwu z CSKA Moskwa.

Ostatnie miesiące nie należy do najlepszych w wykonaniu Grzegorza Krychowiaka. Nasz rodak grywał przeciętnie, a niekiedy nawet słabo. Popełnił też błędy, po których jego zespół znajdował się w tarapatach.

Słabsza dyspozycja „Krychy” nie nastrajała pozytywnie polskich kibiców. Ci ciągle mają bowiem w pamięci to, że w tym roku odbędzie się Euro, a środek pola naszej kadry się sypie. Kontuzjowani się Jacek Góralski i Krystian Bielik, dlatego każdy zawodnik w tej formacji jest obecnie na wagę złota.

Meczem z CSKA Moskwa Grzegorz Krychowiak dał sygnał, że chce być częścią reprezentacji i decydować o jej sile. W derbowym meczu zdobył kapitalnego gola, który pomógł triumfować Lokomotiwowi.

Grzegorz Krychowiak z kapitalnym golem w derbowym meczu

Zawodnik reprezentacji Polski wpisał się na listę strzelców w 41. minucie gry. Nasz rodak przyjął futbolówkę przed polem karnym, a następnie huknął zza szesnastki. Strzał był na tyle celny i mocny, że bramkarz CSKA, Pomazun, nie miał najmniejszych szans na skuteczną obronę.

Trafienie, które zanotował Grzegorz Krychowiak, zyskało wielkie uznanie. Na swoim oficjalnym profilu w serwisie Twitter opublikowali je przedstawiciele rosyjskiej ekstraklasy.

Głos zabrał również sam zainteresowany, który zamieścił wpisy na swoich mediach społecznościowych.

„Lokomotiv rządzi w Moskwie” – napisał na Facebooku pomocnik reprezentacji Polski i moskiewskiego Lokomotiwu.

Co ciekawe, po zakończonym meczu Grzegorz Krychowiak został wyróżniony indywidualną nagrodą. Przedstawiciele rosyjskiej ekstraklasy wybrali go bowiem najlepszym piłkarzem derbowego meczu pomiędzy Lokomotiwem a CSKA Moskwa. „W sobotnim starciu z CSKA wpisał się na listę strzelców i sięgnął po wyróżnienie dla piłkarza meczu” – podał na Twitterze serwis Nasz Futbol.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły