Dramatyczne sceny na stacji paliw Orlen. Kobieta celowo wjechała autem w budynek, policjanci strzelali (WIDEO)

Do dramatycznego zdarzenia doszło na stacji paliw Orlen w Rymaniu (woj. zachodniopomorskie). Kobieta celowo wjechała autem w budynek i kompletnie go zdemolowała.

Tego w Rymaniu, spokojnej miejscowości w woj. zachodniopomorskiem, nie spodziewał się nikt. W nocy na stacji benzynowej doszło tam do dantejskich scen. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, a pracownicy stacji, a także okoliczni mieszkańcy nadal nie mogą dojść do siebie.

Kobieta, kierowca auta, najpierw wjechała w drzwi stacji benzynowej, a następnie wycofała pojazd. Na udostępnionym w sieci nagraniu widzimy całą scenę właśnie od tego momentu. To jednak nie koniec. Kobieta postanowiła bowiem powtórzyć swoje zachowanie i ponownie, z wielkim impetem, wjechała w budynek demolując jego wnętrze, po czym znów z niego wyjechała. Po chwili do akcji wkroczyli policjanci, którzy musieli użyć broni.

“37-letnia kobieta zdemolowała stację paliw w Rymaniu w ZachPom. Policjanci użyli broni” – napisała na Twitterze Aneta Łuczkowska, dziennikarka RMF FM ze Szczecina.

ZOBACZ TAKŻE
Paszport covidowy obowiązkowy dla każdego? Znamy rządowe plany

Dramat na stacji Orlen w Rymaniu. Kompletna demolka

Na zamieszczonym w serwisie Twitter filmie widać, że początkowo policjanci byli zdezorientowani całą sytuacją. Obecni na miejscu świadkowie krzyczeli do nich, by ci przestrzelili opony w aucie kobiety. Kiedy mundurowi użyli broni 37-latka zaczęła uciekać. Na szczęście udało się ją złapać.

“Trwa wyjaśnianie motywów jej zachowania, wiadomo, że nie była pod wpływem alkoholu” – napisała wspomniana wcześniej dziennikarka RMF FM.

Internauci byli nieco zdumieni zachowaniem policjantów. Podkreślali, że ci przez pewien czas byli sparaliżowani. “Przepraszam, ale ta bezradność policji jest na tym filmie przedstawiona całkiem zabawnie” – napisał jeden z nich.

AKTUALIZACJA:

ZOBACZ TAKŻE
Prezes Orlenu: przejęcie Polska Press już nastąpiło. Wysiłek Bodnara poszedł na marne?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...