Dramatyczne sceny na stacji paliw Orlen. Kobieta celowo wjechała autem w budynek, policjanci strzelali (WIDEO)

Do dramatycznego zdarzenia doszło na stacji paliw Orlen w Rymaniu (woj. zachodniopomorskie). Kobieta celowo wjechała autem w budynek i kompletnie go zdemolowała.

Tego w Rymaniu, spokojnej miejscowości w woj. zachodniopomorskiem, nie spodziewał się nikt. W nocy na stacji benzynowej doszło tam do dantejskich scen. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, a pracownicy stacji, a także okoliczni mieszkańcy nadal nie mogą dojść do siebie.

Kobieta, kierowca auta, najpierw wjechała w drzwi stacji benzynowej, a następnie wycofała pojazd. Na udostępnionym w sieci nagraniu widzimy całą scenę właśnie od tego momentu. To jednak nie koniec. Kobieta postanowiła bowiem powtórzyć swoje zachowanie i ponownie, z wielkim impetem, wjechała w budynek demolując jego wnętrze, po czym znów z niego wyjechała. Po chwili do akcji wkroczyli policjanci, którzy musieli użyć broni.

„37-letnia kobieta zdemolowała stację paliw w Rymaniu w ZachPom. Policjanci użyli broni” – napisała na Twitterze Aneta Łuczkowska, dziennikarka RMF FM ze Szczecina.

Dramat na stacji Orlen w Rymaniu. Kompletna demolka

Na zamieszczonym w serwisie Twitter filmie widać, że początkowo policjanci byli zdezorientowani całą sytuacją. Obecni na miejscu świadkowie krzyczeli do nich, by ci przestrzelili opony w aucie kobiety. Kiedy mundurowi użyli broni 37-latka zaczęła uciekać. Na szczęście udało się ją złapać.

„Trwa wyjaśnianie motywów jej zachowania, wiadomo, że nie była pod wpływem alkoholu” – napisała wspomniana wcześniej dziennikarka RMF FM.

Internauci byli nieco zdumieni zachowaniem policjantów. Podkreślali, że ci przez pewien czas byli sparaliżowani. „Przepraszam, ale ta bezradność policji jest na tym filmie przedstawiona całkiem zabawnie” – napisał jeden z nich.

AKTUALIZACJA:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *