Straszna śmierć na ulicach Warszawy. Chyba nikt nie chciałby zginąć w ten sposób

Przed południem w Warszawie miało miejsce przykre zdarzenie. Wóz strażacki wykonując manewr potrącił 67-letnią kobietę. Całe zdarzenie miało miejsce na chodniku. Kobieta w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Niestety nie udało się jej uratować.

Zdarzenie miało miejsce ok. 10.30 na warszawskim Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich 67. Ekipa strażaków wyjeżdżała wozem bojowym na plac manewrowy przed siedzibą. Na nieszczęście pod kołami samochodu znalazła się 67-letnia kobieta.

Poszkodowana otrzymała natychmiastową pomoc

Natychmiast po zajściu udzielono pomocy poszkodowanej, bowiem w jednostce straży pracują także ratownicy medyczni. W tym samym czasie wezwano również zespół ratownictwa medycznego. Po przyjeździe karetki przekazano poszkodowaną. Według podawanych informacji, kobieta w danej chwili była przytomna.

Po przetransportowaniu jej do szpitala, poinformowano, że kobieta nie żyje. Media podają, że kierowca prowadzący wóz strażacki był trzeźwy. Trwają pracę celem których jest zebranie materiału dowodowego oraz ustalenie przyczyny wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *