“Miodowe lata”. Agnieszka Różańska ujawniła szokujące fakty z planu serialu

Miodowe lata (Polsat) to serial, który bez wątpienia przeżywa dziś drugą młodość. Polacy oglądają archiwalne odcinki zarówno w telewizji, jak za pośrednictwem umożliwiających to kanałów internetowych. Natomiast odtwórczyni jednej z najbardziej charakterystycznych ról – Agnieszka Różańska – udzieliła kilka dni temu wywiadu. Popularna Pamela Marszałek zdradziła zaskakujące kulisy z planu sitcomu Polsatu. Jak zachowywali się Cezary Żak, Katarzyna Żak czy Artur Barciś, a wcześniej Agnieszka Pilaszewska? 

W wywiadzie dla portalu Otopress.pl Agnieszka Różańska między innymi wspominała pracę na planie “Miodowych lat”. Aktorka przyznała, że bywało naprawdę zabawnie. Miała na myśli chociażby wybuchy śmiechu, przed którymi nie mogli powstrzymać się Cezary Żak czy Artur Barciś. Nie wszystkie wspomnienia były jednak kolorowe. 

Jak bowiem usłyszeliśmy w wywiadzie, Agnieszka Różańska nie została szczególnie ciepło przyjęta przez panie obecne już w obsadzie serialu “Miodowe lata”. Przynajmniej na początku. Bo o ile całej pracy przy sitcomie telewizji Polsat aktorka nie wspomina źle, o tyle w pierwszych dniach na planie nie miała prawa czuć się nadto komfortowo. 

ZOBACZ TAKŻE
Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Agnieszka Pilaszewska i Dorota Chotecka nie rozumiały, po co Agnieszka Różańska pojawia się w obsadzie serialu “Miodowe lata”? 

Jak wspomina Różańska, gdy pojawiła się na planie, jako frywolna Pamela Marszałek, koleżanki z planu zdawały się nie do końca rozumieć zamysł. One bowiem musiały grać stereotypowe kury domowe, nie będąc przy tym zbyt prestiżowo stylizowane. Natomiast postać Agnieszki Różańskiej od razu generowała westchnienia męskiej części publiczności. 

ZOBACZ TAKŻE
Manager Krawczyka pierze brudy z przeszłości. "Lewandowski nigdy Nam nie podziękował"

Agnieszka Różańska Miodowe lata Żak Pilaszewska Barciś
fot. Teatr Nowy w Poznaniu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Warszawa. Na stacji metra Racławicka powstanie winda

Jak dziś, po 20 latach, tamte chwile relacjonuje serialowa Pamela? 

– W ogóle pojawienie się tej Pameli na planie wzbudziło zainteresowanie wszystkich. Bo przygotowano mi trochę inne stroje, niż miały koleżanki (m.in. Agnieszka Pilaszewska i Dorota Chotecka, a także później Katarzyna Żak – przyp. red.). Koleżanki były tak domowo ubrane i przez to widać było na początku pewną zazdrość. Dlaczego przyszła i jeszcze taka “haha, hihi”. […] No ale potem się okazało, dlaczego ona taka musi być ta Pamelka. No to taka była… – wspomina z nostalgią Agnieszka Różańska. 

ZOBACZ TAKŻE
Biden szokuje pierwszymi decyzjami. Kobieta obejmie takie stanowisko po raz pierwszy w historii

Mówi ponadto, jak trudno niejednokrotnie było “dograć” konkretną scenę. – Wystarczyło, że ktoś przekręcił w tekście jedną, nawet malutką rzecz i już to potrafiło aktorów “zgotować” – wspomina aktorka. Niemałe kłopoty z utrzymaniem powagi, zwłaszcza w trakcie kręcenia najśmieszniejszych scen, mieli panowie – Cezary Żak (Karol Krawczyk) oraz Artur Barciś (Tadeusz Norek). 

źródło: Otopress

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...