Sousa przerwał spekulacje. Powiedział, co z Lewandowskim w meczu z Andorą

Od kilku dni dziennikarze spekulują czy Robert Lewandowski zagra z Andorą. Przerwał je Paulo Sousa, który podczas konferencji prasowej zdradził, czy piłkarz Bayernu Monachium wystąpi w najbliższym starciu eliminacyjnym.

Mecz z Andorą nie należy do szczególnie pasjonujących. Rywal biało-czerwonych jest bowiem słaby, a trzy punkty są obowiązkiem dla piłkarzy. Z tego względu wielu dziennikarzy spekulowało czy w spotkaniu z Andorą zagra Robert Lewandowski.

Ich zdaniem selekcjoner powinien oszczędzać „Lewego” na mecz z Anglią, który będzie zdecydowanie ważniejszy, a nasz kapitan powinien być w nim w najlepszej formie. Przed naszą drużyną ciężka przeprawa.

Te spekulacje przerwał Paulo Sousa, który zabrał głos nt. występu Lewandowskiego podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Portugalczyk zdradził czy Lewandowski faktycznie zagra w meczu z Andorą.

Lewandowski zagra z Andorą?

Sousa powiedział wprost, że Lewandowski zagra z Andorą. Co więcej, wyjdzie na murawę w podstawowym składzie. „Robert Lewandowski zagra od początku w meczu z Andorą” – zdecydowanie przyznał Portugalczyk.

Ku zaskoczeniu kibiców selekcjoner drużyny narodowej przyznał również, że mecz z Andorą… wbrew pozorom będzie trudny. „Skupiamy się na meczu z Andorą. Według mnie pod wieloma względami to nie będzie łatwy mecz” – wypalił szkoleniowiec.

Ta wypowiedź nieco zaskoczyła kibiców, którzy komentowali słowa Sousy w mediach społecznościowych. „Zaczyna się…” – napisał jeden z fanów. „Jasne, to będzie trudny mecz, ale tylko do pierwszej bramki. Potem będzie z górki” – dodał kolejny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *