Sousa przerwał spekulacje. Powiedział, co z Lewandowskim w meczu z Andorą

Od kilku dni dziennikarze spekulują czy Robert Lewandowski zagra z Andorą. Przerwał je Paulo Sousa, który podczas konferencji prasowej zdradził, czy piłkarz Bayernu Monachium wystąpi w najbliższym starciu eliminacyjnym.

Mecz z Andorą nie należy do szczególnie pasjonujących. Rywal biało-czerwonych jest bowiem słaby, a trzy punkty są obowiązkiem dla piłkarzy. Z tego względu wielu dziennikarzy spekulowało czy w spotkaniu z Andorą zagra Robert Lewandowski.

Ich zdaniem selekcjoner powinien oszczędzać „Lewego” na mecz z Anglią, który będzie zdecydowanie ważniejszy, a nasz kapitan powinien być w nim w najlepszej formie. Przed naszą drużyną ciężka przeprawa.

Te spekulacje przerwał Paulo Sousa, który zabrał głos nt. występu Lewandowskiego podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Portugalczyk zdradził czy Lewandowski faktycznie zagra w meczu z Andorą.

Lewandowski zagra z Andorą?

Sousa powiedział wprost, że Lewandowski zagra z Andorą. Co więcej, wyjdzie na murawę w podstawowym składzie. „Robert Lewandowski zagra od początku w meczu z Andorą” – zdecydowanie przyznał Portugalczyk.

Ku zaskoczeniu kibiców selekcjoner drużyny narodowej przyznał również, że mecz z Andorą… wbrew pozorom będzie trudny. „Skupiamy się na meczu z Andorą. Według mnie pod wieloma względami to nie będzie łatwy mecz” – wypalił szkoleniowiec.

Ta wypowiedź nieco zaskoczyła kibiców, którzy komentowali słowa Sousy w mediach społecznościowych. „Zaczyna się…” – napisał jeden z fanów. „Jasne, to będzie trudny mecz, ale tylko do pierwszej bramki. Potem będzie z górki” – dodał kolejny.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły