Krychowiak nie ma wątpliwości. “Niesmak pozostał”

Grzegorz Krychowiak wziął udział w konferencji prasowej poprzedzającej mecz z Andorą. Gracz Lokomotiwu Moskwa wrócił jeszcze do starcia z Węgrami. Biało-czerwoni zremisowali z Madziarami 3-3.

O meczu z Węgrami nie mogą zapomnieć zarówno kibice, jak i piłkarze reprezentacji Polski. Spotkanie miało bowiem niesamowity przebieg i dostarczyło wszystkim wiele emocji. Wśród zawodników pozostał jednak niedosyt. Ci liczyli, że uda im się zwyciężyć, ale ostatecznie musieli zadowolić się jednym punktem.

Głos w tej sprawie zabrał Grzegorz Krychowiak, który wziął udział w konferencji prasowej przed meczem z Andorą. Pomocnik kolejny raz nawiązał do spotkania z Madziarami. Z jego słów wynika, że jest nieco rozgoryczony wynikiem starcia rozgrywanego w Budapeszcie.

“Krycha” przyznał bowiem, że po meczu z Węgrami pozostał niesmak. Wskazał też, co nie zagrało podczas starcia z grupowym rywalem.

Krychowiak: niesmak pozostał

“Przyszłość pokaże, czy ten punkt z Węgrami to dużo czy nie. Na pewno jechaliśmy do Budapesztu po trzy punkty i niesmak pozostał. Zbyt łatwo traciliśmy bramki. Kiedy się zdobywa trzy bramki i się nie wygrywa, to znaczy, że powinno się lepiej grać w defensywie” – powiedział zawodnik Lokomotiwu Moskwa.

Pomocnik nawiązał też do zbliżającego się meczu z Andorą i faktu, iż spotkania rozgrywane będą co trzy dni, a to zdaniem niektórych może wpływać na formę piłkarzy reprezentacji Polski.

“Każdy z nas przez praktycznie większość sezonu gra co trzy dni, więc to nie jest żadnym problemem, żeby zawodnicy się przygotowali do każdego spotkania. Każdy z nas jest w stanie grać co trzy dni. Nie myślimy teraz o Anglii, ale skupiamy się na Andorze” – powiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...