Wiktoria Gąsiewska pokazała jednego ze swoich braci. Fani są w szoku, wygląda jak Adam Zdrójkowski

Wiktoria Gąsiewska od niespełna czterech lat jest w związku z aktorem, którego poznała na planie serialu „Rodzinka.pl”. Adam Zdrójkowski i Wiktoria mimo wielu wzlotów i upadków w dalszym ciągu tworzą szczęśliwą parę. Ogromny szok wywołało zdjęcie, które jakiś czas temu aktorka opublikowała na swoim profilu. Gdy dziewczyna pokazała jak wygląda jej brat, internauci zaniemówili, wygląda niemal identycznie jak jej chłopak.

21-letnia Wiktoria Gąsiewska jest jedną z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Kobieta dzięki temu, że jest piękna i utalentowana bez problemu zdobywała kolejne role w filmach i serialach. Jednak kluczowym stał się dla niej plan serialu „Rodzinka.pl”. Było to dla niej ważne, nie tylko ze względu na fakt poznania tam swojej drugiej połówki, ale też dlatego, że dzięki roli w serialu zyskała największy rozgłos. Dziś tysiące osób interesuje się jej życiem zawodowym i prywatnym.

Wiktoria Gąsiewska i jej związek

Adam Zdrójkowski rozpoczął swoją karierę w serialu „Rodzinka.pl” w 2011 roku. Rola ta przyniosła mu sporą sławę, a dzięki kolejnym przedsięwzięciom stał się w kraju bardzo rozpoznawalny. Szczególne zainteresowanie wzbudził jednak jego związek z o rok starszą Wiktorią, którą poznał na planie serialu.

W 2019 roku Wiktoria Gąsiewska wraz z partnerem wystąpiła w programie tanecznym „Dance dance dance” stacji TVP2 zwyciężając go. Wcześniej mogliśmy oglądać zarówno ją jak i Zdrójkowskiego w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Para pojawiła się również gościnnie w talk-show Polsatu „The Story of My Life. Historia naszego życia” opowiadając o swojej przeszłości oraz obecnym związku.

W ostatnim czasie pojawiło się mnóstwo plotek na temat zerwania pary, które były uargumentowane tym, że Adam Zdrójkowski nie może poradzić sobie z rosnącą karierą swojej dziewczyny. W mediach społecznościowych pojawiało się również stosunkowo mało zdjęć pary. Jednak mimo to, szybko okazało się, że plotki nie są prawdziwe, a Wiktoria Gąsiewska z partnerem swoją relację pozostawiają sferze prywatnej.

Szokujące zdjęcie z bratem

Wiktoria Gąsiewska wielokrotnie opowiadała w mediach o swoim rodzeństwie. Aktorka ma dwóch braci, starszego Mateusza i młodszego Oskara oraz młodszą siostrę Nicolę. Ich relacje są bardzo dobre, co można zauważyć na publikowanych przez dziewczynę zdjęciach. W ostatnim czasie mogliśmy być świadkami świątecznego strojenia domu przez Wiktorię oraz dwójkę jej młodszego rodzeństwa.

Wiktoria Gąsiewska, Mateusz Gąsiewski
Źródło: Instagram

Jakiś czas temu Wiktoria Gąsiewska pokazała również swojego starszego brata 24-letniego Mateusza. Fotografia przedstawiała rodzeństwo podczas testowania nowych szczoteczek do zębów. Fani nie mogli oderwać wzroku od chłopaka, bowiem bardzo przypomina on obecnego partnera gwiazdy Adama Zdrójkowskiego. Widzicie podobieństwo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *