Joanna Opozda już tak nie wygląda. Aktorka dramatycznie schudła, nie jest w stanie dłużej ukryć swojego ciała

Fani aktorki w ostatnim czasie byli przerażeni przyglądając się jak ich ulubiona aktorka nagle schudła. Dziś wyszło na jaw co jest tego powodem, ale to wcale nie uspokoiło sytuacji. Joanna Opozda umożliwiła fanom zadawanie pytań na swoim Instastory. Specjalnie dla nich postanowiła nagrać krótkie filmiki z odpowiedziami i to właśnie tam zdradziła powód nagłej utraty wagi.

W ostatnim czasie Joanna Opozda zdecydowała się wyjechać na Madagaskar by odpocząć od codziennego stresu i choć na chwilę zapomnieć o rozstaniu ze swoim dawnym partnerem Antkiem Królikowskim. Zdjęcia z urlopu wywołały w fanach bardzo mieszane uczucia, bowiem kobieta nie wyglądała na nich zbyt dobrze. Piękna i zgrabna sylwetka zniknęła, a kobiecie zaczęło być widać kości. Taki stan rzeczy bardzo zaniepokoił fanów kobiety.

Joanna Opozda wyznaje ile waży, to bardzo niebezpieczne

Internauci już wcześniej wypytywali gwiazdę co się dzieje, że w tak krótkim czasie zrzuciła tyle kilogramów. Bowiem, zmiany są widoczne gołym okiem. Jednak aktorka do tej pory nie chciała na nie odpowiadać, każdy podobny komentarz w sieci po prostu ignorowała. Fani widząc możliwość zadania jej pytania poprzez Instastory znów spróbowali dowiedzieć się co się dzieje z ich idolką. Tym razem Joanna Opozda postanowiła odpowiedzieć.

Aktorka doskonale wie, że dłużej nie będzie w stanie ukrywać swojej sylwetki nawet pod luźnymi ubraniami. Zdecydowała więc, że nadszedł moment by otwarcie się do tego przyznać. Okazuje się, że jest gorzej niż wielu myślało. Joanna Opozda zdradziła, że obecnie waży zaledwie 50 kilogramów przy wzroście 172cm. Kobieta sama przyznaje, że wie iż to bardzo mało, jednak nie ma na to większego wpływu. Powód jej stanu jest o wiele bardziej skomplikowany niż się wydaje.

Wszystko przez zerwanie z Antkiem?

Ostatnie miesiące były dla aktorki wyjątkowo ciężkie. Sytuacja w kraju dokucza każdemu z nas bardziej lub mniej, jednak jej dodatkowo na barki przypadło rozstanie z partnerem. Od początku było widać, że Joanna Opozda cierpi z tego powodu, dlatego też zdecydowała się opuścić kraj chwilę po rozstaniu.

W odpowiedzi na liczne pytania fanów aktorka w końcu przyznała, że ten dramatyczny spadek wagi spowodowany jest niczym innym jak stresem. Niektóre osoby „zajadają” stres, a Joasia wręcz przeciwnie – je bardzo mało. Taki sposób odżywiania nie jest zdrowy dla naszego organizmu i z pewnością w przyszłości odbije się na naszym zdrowiu, jednak ciężko jest to zmienić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda bardzo chciałaby wrócić do swojej dawnej wagi i sylwetki, ponieważ bardzo lubiła się w poprzednim wydaniu. Jednocześnie nie jest w stanie zmusić się do jedzenia, kiedy nie ma na to ochoty. Jak przyznaje gwiazda teraz czeka ją wymiana garderoby, ponieważ niemal wszystkie ubrania są na nią zbyt duże.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły