Ewa Farna zdradza sekret swojej metamorfozy. Okazuje się, że wcale nie zaczęła ćwiczyć

Trudno było nie zauważyć, że w ostatnich miesiącach Ewa Farna sporo schudła. Niemal wszystkie media rozpisywały się na temat niesamowitej metamorfozy gwiazdy, która po swojej pierwszej ciąży sporo przybrała. Dopiero dziś na jaw wyszło, że to wcale nie regularne treningi były jej sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów. Trudno w to uwierzyć, ale jej sposób nie jest zbyt wymagający.

Każda kobieta pragnie wyglądać dobrze i móc przebierać w oferowanych przez sklepy ubraniach. Niestety ciąża i życie po porodzie nie każdemu służy, a sylwetka nie zawsze wraca do dawnych rozmiarów. Ewa Farna sporo przytyła jeszcze zanim zaszła w ciążę, dlatego trudno się dziwić, że tak ciężko było jej zgubić na wadze po porodzie. Jednak teraz prezentuje się naprawdę znakomicie.

Ewa Farna – dlaczego przytyła?

Piosenkarka rozpoczynała swoją karierę mając zaledwie 11 lat. To właśnie wtedy zaczęła wygrywać swoje pierwsze konkursy. Gdy skończyła 13 wydała swój pierwszy album studyjny zatytułowany: „Měls mě vůbec rád”, który zrobił furorę i zyskał status platynowej płyty. Na polskim rynku zadebiutowała w 2007 roku, mając 14 lat wydała płytę „Sam na sam”. Następnie jej kariera zarówno w Polsce jak i w Czechach nabrała tempa. Ewa Farna była wtedy bardzo szczupłą i filigranową dziewczynką. Jednak po latach bardzo się zmieniła. Co się stało?

Już w 2014 roku Ewa Farna nieco przybrała na wadze, jednak z każdym kolejnym rokiem wydawało się, że robi się trochę „większa”. Wiele osób zastanawiało się czy artysta cierpi na jakąś chorobę czy po prostu ma takie predyspozycje. Jeszcze wtedy artystka nie odnosiła się do złośliwości, jednak mocno ją to bolało.

W 2017 roku w końcu postanowiła położyć kres niewybrednym komentarzom i wyjaśnić, dlaczego w ostatnich latach jej wizerunek tak bardzo się zmienił. „Jem po prostu za dużo i to cała tajemnica mojej wagi” – tłumaczyła Ewa Farna, jednocześnie podkreślając, że jej wygląd to jej indywidualna sprawa. „Kto ma prawdo mi dyktować jak mam wyglądać? Jest na to jakaś reguła?” – pytała zdenerwowana piosenkarka.

Nagła zmiana sylwetki bez ćwiczeń

W 2019 roku Ewa Farna ogłosiła, że urodziła syna Artura. Fani już wcześniej podejrzewali, że kobieta jest w ciąży, jednak nie znali zbyt wielu szczegółów. Piosenkarka jasno oddziela życie prywatne od zawodowego. Tuż po ciąży kobieta również prezentowała sylwetkę w typie plus size i wcale się tego nie wstydziła. Wydawało się, że z czasem udało jej się zaakceptować dodatkowe kilogramy.

Dopiero w 2020 roku zauważyliśmy, że sylwetka artystki bardzo się zmieniła. Od kilku miesięcy pojawiające się w sieci jej zdjęcia robią furorę. Może to nie jest figura sprzed lat, jednak i tak wygląda bardzo korzystnie. Internauci z zachwytem zaczęli wypytywać gwiazdę jaki jest sekret jej sylwetki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna umożliwiła swoim fanom na Instagramie zadawanie pytań. Kilka z nich dotyczyło jej sylwetki. Kobieta przyznała, że do płaskiego brzucha jej jeszcze daleko, ale akceptuje swoje ciało. Ponadto, zaznaczyła, że w ogóle nie trenuje. Jedyne zajęcia ruchowe jakie ma to obowiązki domowe oraz spacery z dzieckiem. Duży wpływ na jej metamorfozę miało jednak jedzenie, które spożywała oraz częstotliwość jedzenia posiłków. Artystka w ostatnich miesiącach dużo czasu poświęca pracy, a jak wiadomo wychowywanie dziecka połączone z karierą zawodową są dość wyczerpujące. Prawdopodobnie właśnie nagła zmiana w codzienności oraz rzadsze spożywanie posiłków spowodowały spadek wagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *