Anna Lewandowska jeszcze nigdy nie była tak dumna z córki. W sieci pojawiło się zdjęcie z wspólnego treningu

Anna Lewandowska w ostatnich latach urodziła dwie córki, jednak mimo to nie odstawiła na bok zdrowego odżywiania i systematycznych ćwiczeń. Jako trenerka jest idealnym przykładem, że wytrwałość w dążeniu do celów to najważniejsza rzecz w całym procesie zrzucania wagi i doskonalenia sylwetki. Kobieta już od najmłodszych lat wprowadza swoje córki w świat sportu i ćwiczeń, co doskonale widać na publikowanych przez nią zdjęciach. Klara jest niesamowita!

Lewandowscy stosunkowo rzadko pokazują w sieci zdjęcia swoich dzieci. Para bardzo ceni sobie prywatność i mimo że ich twarze są znane w całym kraju, a nawet za granicą, to pragną dzieci uchronić od blasku fleszy. Anna Lewandowska jednak od czasu do czasu robi wyjątek i pokazuje swoje dzieciaczki. Tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie z treningu mamy z córką. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

Anna Lewandowska i sport podczas ciąż

Trenerka stosunkowo szybko zaszła w drugą ciążę, bowiem dziewczynki dzieli różnica jedynie trzech lat. Jednak właśnie w tym czasie jej ciało zdążyło się odpowiednio zregenerować by móc na nowo bezpiecznie przygotować się do ciąży. Anna Lewandowska jako sportsmenka doskonale wie jak ważny jest sport w życiu każdego człowieka, jednak zdaje sobie też sprawę, że również w tej kwestii trzeba znać umiar.

Zarówno podczas pierwszej jak i drugiej ciąży Anna Lewandowska nie zrezygnowała całkowicie ze sportu, a dostosowała je do swojej możliwości. Kobieta informowała również swoje fanki, że rodzaj ćwiczeń jest uzależniony od tego czy przed ciążą byliśmy aktywni i na ile do ćwiczeń przystosowane jest nasze ciało. I tak aż do samego porodu mogliśmy widzieć trenerkę w niesamowitej formie jedynie z większym brzuszkiem.

Poród jest bardzo wyczerpującym przejściem dla każdej kobiety, jednak można się do niego odpowiednio przygotować. Anna Lewandowska dzięki wyćwiczonym mięśniom ciała przeszła go o wiele łatwiej niż kobiety, które nigdy nie ćwiczyły. Nawet po urodzeniu każdej z córeczek kobieta powracała do formy niewiarygodnie szybko, a wszystko dzięki temu, że przez niemal całe swoje życie ćwiczyła.

„Niedaleko pada jabłko od jabłoni”

Anna Lewandowska odkąd Klara tylko zaczęła chodzić zaczęła pokazywać jej różnorodne ćwiczenia. Dziewczynka traktowała je jako zabawę i chętnie uczestniczyła. Okazało się, że to świetny sposób na wciągnięcie dziecka w świat sportu. Dziś niespełna czteroletnia Klara sama przychodzi do mamy domagając się treningu.

Anna Lewandowska, Klara
Camp By Ann, Styczeń 2020

Trenerka sporadycznie publikuje w sieci poczynania swojej córki na wspólnych treningach, dzięki czemu mogliśmy zauważyć, że robi ogromne postępy. Dziś Anna Lewandowska pokazała kolejną fotografię z treningu na której widać ją samą oraz Klarę uwieszoną na jej plecach. Na zdjęciu da się nawet zauważyć jej uroczą buźkę!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez ???? ??????????? (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska jest niewiarygodnie dumna ze swojej córki. Trzeba przyznać, że mało które dziecko byłoby tak chętne do udziału w treningach i wytrzymywało niejednokrotnie bardzo trudne ćwiczenia. „Niedaleko pada jabłko od jabłoni” – chwali swoją córeczkę mama i z radością pokazuje ich najnowsze zdjęcie z treningu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *