Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie swojej zmarłej mamy. Krótki opis wyciska łzy

Matka to jedna z osób, której szczególnie brakuje Magdalenie Ogórek. Ból jest tym większy, że jej ukochana rodzicielka odeszła zdecydowanie za wcześnie. Miało to miejsce 29 lat temu, o czym Ogórek nie omieszkała wspomnieć w mediach społecznościowych z okazji Dnia Matki.

Dr Magda Ogórek to osoba szczególnie wrażliwa. Jej największą pasją jest sztuka, co tylko dowodzi tej tezy. Jest również bardzo rodzinna. Niestety, z własną mamą nie było jej dane porozmawiać już od blisko trzech dekad.

Matka Magdaleny Ogórek – dziennikarka wspomina ją w Dzień Matki

Jak bowiem mówi Magdalena Ogórek, ukochana matka odeszła, gdy obecna dziennikarka TVP Info dopiero wchodziła w wiek nastoletni. Mama zmarła, kiedy Magda miała 13 lat.

Do zdjęcia zamieszczonego na Twitterze dr Ogórek załączyła krótki, acz treściwy i poruszający do żywego opis. Jak czytamy, wraz z upływem kolejnych lat tęsknota za mamą wcale nie maleje:

– Mama. To już 29 lat bez Niej, a tęsknota wciąż taka sama – przekazała Magdalena Ogórek.

Magda Ogórek matka mama

Przyznać trzeba, że dr Ogórek jest podobna do swojej mamy. Choć ocena podobieństwa często bywa subiektywna, to trudno zaprzeczyć nasuwającej się tezie, że obie panie urodziły się z bardzo kobiecymi i subtelnymi rysami twarzy.

REDAKCJA POLECA RÓWNIEŻ:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *