„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej Onopiuk wyśmiewa Macieja Dowbora i wyzywa jego fanki od prostytutek

Andrzej Onopiuk oraz jego ojciec Gienek zaskarbili sobie serca widzów swoją szczerością i ciężką pracą. Program „Rolnicy. Podlasie” stacji Fokus TV zapewnił im krajową sławę i rzesze fanów. Nikt nie podejrzewał, że mężczyzna może aż tak przedmiotowo i arogancko potraktować przypadkowe, nieznane kobiety. Wszystko zaczęło się od jego zaczepnego wpisu na profilu Macieja Dowbora.

Fani programu, którzy doskonale znają mężczyzn z Plutycz doskonale wiedzą, że Andrzej Onopiuk słynie z niewyparzonego języka. Mężczyzna często bez zbędnych słów mówił co myśli i potrafił postawić na swoim. Jednak to właśnie takie zachowanie przyniosło mu sławę i uwielbienie wśród fanów „Rolnicy. Podlasie”. On i jego ojciec Gienek byli głównymi twarzami programu Fokus TV. Jednak po ostatniej sytuacji mężczyzna może wiele stracić w oczach fanów.

Andrzej Onopiuk z „Rolnicy. Podlasie” kpi z Macieja Dowbora

Wszystko zaczęło się pod najnowszym zdjęciem prezentera znanego z „Twoja twarz brzmi znajomo”. Rolnik postanowił zaczepić mężczyznę nawiązując do ostatniego nagrania Macieja związanego z tym, że omyłkowo zabrał żonie kluczyki od samochodu: „I co dojechała ta twoja gwiazda komunikacją miejską Nie miałeś problemów z kluczykami??”. Maciej Dowbor nie wyczuwając agresji i kpin ze strony mężczyzny odpowiedział ze śmiechem: „użyła Taxi, a kluczyki zapasowe były pod ręką”.

Andrzej Onopiuk z „Rolnicy. Podlasie” widocznie zbulwersował się tym, że Joasia Koroniewska nie dojechała na miejsce komunikacją miejską, ponieważ postanowił drążyć temat: „Taxi… A tak szczerze ostatnim razem kiedy jechaliście autobusem, tramwajem, pociągiem, czy taka arystokracja w tramwaj już by nie wsiadła tylko tak szczerze proszę o odpowiedź”. Maciej Dowbor nie odpowiedział na ten komentarz, jednak prześmiewcza wypowiedź nieco zdenerwowała innych internautów. Kilka kobiet wstawiło się za prezenterem, jednak nie podejrzewały, że rolnik znany z programu stacji Fokus TV posunie się do takich słów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Rolnik ostro zbluzgał internautki

Wielu internautom zachowanie mężczyzny nie przypadło do gustu. Większość obserwujących Macieja i Joasię trzymają poziom, potrafią wziąć udział w dyskusji bez bluzgów i wulgaryzmów, dlatego wypowiedź gwiazdy programu „Rolnicy. Podlasie” tym bardziej jest szokująca. Ponadto, Andrzej Onopiuk jako osoba występująca w telewizji powinien dawać dobry przykład, a nie wypisywać wulgaryzmy do nieznajomych.

„ale przepraszam ty młoda prostytutko zajmij się może swoimi dziećmi a nie tym co ja komentuje ok”

„No dokładnie zajmij się dzieciakami a nie Facebookiem instagramem”

„Sama siedzisz na bezrobotnym bierzesz 500 plus na brajanka a mnie się czepiasz.”

„ale na Jessice Jeszcze masz 500+ weź ty się w końcu za uczciwą robotę”.

Uczestnik „Rolnicy. Podlasie” jeszcze bardziej zdenerwował internautki obrażając je bez konkretnego powodu. Kobiety jednogłośnie przyznały:

„wieś tańczy i śpiewa. Widać gołym okiem”

„a Ty może zastanów się jak określasz kobietę z dzieckiem… Wstyd człowieku”

„A Ty nie możesz wyzywać kobiet. To, że z wiochy jesteś i zero kultury nie uprawnia Cię do wyzywania ich i dzieci”.

Na odpowiedź mężczyzny nie trzeba było długo czekać. Andrzej Onopiuk z braku pomysłu na inteligentną odpowiedź skwitował całość dwoma słowami, na które nie odpowiedziały już nawet internautki:

„Zamknij ry*a”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *