Marzena Rogalska pokazała swoją różową łazienkę. Nie każdy odważyłby się na taki kolor, a wygląda fenomenalnie

Marzena Rogalska od lat związana jest z telewizją. Prowadziła wiele audycji radiowych oraz programów telewizyjnych, dzięki czemu zyskała spore grono fanów. Kobieta od zawsze była bardzo kreatywna i lubiła otaczać się pięknymi rzeczami. Nic dziwnego, że zdecydowała się na tak odważne kolory w swoim domu. Dziś pokazuje jak wygląda jedno z jej pomieszczeń – łazienka. Fani są zachwyceni wystrojem wnętrza.

Każdy z nas ma w głowie pomysł jakby chciał żeby wyglądał jego dom lub mieszkanie. Nie zawsze jednak jesteśmy pewni czy nasza wizja faktycznie będzie się odpowiednio prezentować na tle pozostałych pomieszczeń. Marzena Rogalska zaryzykowała i postanowiła stworzyć łazienkę w odcieniach różu. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Teraz jest jeszcze bardziej dumna ze swojego mieszkanka.

Niesamowite wnętrza prezenterki odbierają mowę

Marzena Rogalska stosunkowo rzadko pokazuje w sieci zdjęcia wnętrza swojego domu. Jednak okazje się, że to wielka szkoda, bo po ujrzeniu jej łazienki zdecydowanie pragniemy więcej. Kolorystyka podłogi i ścian oraz idealnie dobrane do niej meble sprawiają, że cała przestrzeń prezentuje się fenomenalnie. Prezenterka nie miała zamiaru pokazywać swojego prywatnego pomieszczenia, jednak nakłonił ją do tego znajomy.

Pod zdjęciami, które dziś opublikowała Marzena Rogalska znalazł się wpis, który jednoznacznie pokazuje, że kobieta wcale nie miała zamiaru pokazywać łazienki. Mimo, że jest niesamowicie dumna z pomieszczenia, nie uważała je za coś niezwykłego. Prezenterka przyznaje, że się nieco chwali swoją łazienką, ale od zawsze o takiej marzyła i jest to dla niej jedno z najważniejszych miejsc w domu.

„Na dzień dobry taka scenka rodzajowa – do mojej prześlicznej pastelowej łazienki wpada nieproszony gość i wykrzykuje z zachwytem – Twoja łazienka jest jak z żurnala, robimy sesję!” – napisała pod zdjęciami Marzena Rogalska. Kobieta podczas owej sesji zapozowała wraz ze swoją rodzinką, czyli dwoma kotami – Bazylem i Kajtkiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Kim jest Marzena Rogalska?

Prowadząca dziś „Pytanie na śniadanie” rozpoczęła swoją karierę w radiu RMF FM gdzie prowadziła między innymi „Na językach”, „Halo, to ja” czy „Weekend bez granic”. Pracowała również w Radio Kolor, Antyradio oraz Radio Złote Przeboje. Marzena Rogalska pracę w telewizji rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP. Przez cztery lata była gospodynią talk-show TVN Style „Miasto kobiet”.

Marzena Rogalska jest jedną z prowadzących „Pytanie na śniadanie” od 2009 roku, jednak w tym czasie podejmowała się wielu innych zleceń. W latach 2009-2010 była gospodynią teleturnieju TVP2 „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?”, a wiosną 2015 poprowadziła w TVP program „Przygarnij mnie”. Rok później mogliśmy oglądać ją w cyklu programu „Domy przyszłości”. W 2019 roku została gospodynią programu TVP „To był rok!” oraz prowadzącą „Gotowi do gotowania. Start!”. Od 2021 roku jest nową prowadzącą program „Zacznij od nowa” stacji TVP2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *