Ida Nowakowska lada moment urodzi dziecko. Niewiarygodnie jak obecnie wygląda jej brzuch (ZDJĘCIE)

Dziś rano podczas prowadzenia programu „Pytanie na śniadanie” Ida Nowakowska zdradziła widzom, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Sytuacja była o tyle zaskakująca, że tematem na który akurat rozmawiali były sposoby przedstawienia wiadomości o ciąży partnerowi. Jednak widzowie byli szczególnie zdziwieni tą informacją ze względu na wygląd jej brzucha. Prezenterka dokładnie go pokazała na wizji.

Ida Nowakowska jest bardzo rozpoznawalną osobistością wśród widzów. Kobieta jest nie tylko prezenterką porannego programu TVP, ale również tancerką i aktorką. Od 2015 roku jest żoną Jacka Herndona, którego poznała jeszcze podczas studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Para długo ukrywała wieść o powiększeniu rodziny, jednak w końcu nadszedł moment by ogłosić to światu.

Dlaczego Ida Nowakowska ukrywała ciążę?

Wielu się zastanawia dlaczego prezenterka tak długo czekała z ogłoszeniem tej wspaniałej nowiny. Odpowiedź na to pytanie uzyskamy przyglądając się bliżej jej partnerowi. Jack Herndon od początku związku z Idą niechętnie udzielał się publicznie. Mimo, że para jest w związku małżeńskim wiele lat rzadko kiedy można było ich spotkać podczas imprez czy nawet na zdjęciach w mediach społecznościowych kobiety.

Ida Nowakowska przyznaje, że jej mąż od czasu do czasu chętnie uczestniczy w życiu publicznym, jednak woli by ich życie prywatne pozostało w cieniu fleszy. Prawdopodobnie podobne podejście mężczyzna ma do kwestii powiększenia rodziny. Prezenterka dopiero teraz wyjawiła prawdę o tym, że spodziewa się dziecka, ponieważ do porodu zostało już niewiele czasu.

Niesamowity brzuch prezenterki przykuwa uwagę

Podczas programu Ida Nowakowska nagle wstała i zaczęła gładzić się po swoim niezbyt widocznym brzuchu. W ten sposób przekazała wiadomość o tym, że wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Polały się łzy i fala gratulacji, jednak fani najbardziej zaskoczeni byli wyglądem prezenterki, bowiem mimo iż jest już w szóstym miesiącu ciąży brzuch nie jest zbyt duży.

Ida Nowakowska
Źródło: Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska specjalnie ubierała się w nieco luźniejsze ubrania by ukryć fakt powiększającego się brzuszka. Jednak prawda jest taka, że nawet gdy wypięła go do kamery nie był on znaczący. Kobieta zawsze mogła pochwalić się szczupłą sylwetką, więc nawet w ciąży nie przybrała za dużo na wadze.

Ida Nowakowska
Źródło: Pytanie na śniadanie

Zgodnie z informacją podaną przez prezenterkę dziecko pojawi się na świecie na przełomie marca i kwietnia. Ta wiadomość wstrząsnęła fanami programu, którzy w mediach społecznościowych tłumnie gratulowali ulubionej prezenterce. Jednak mimo dużego zainteresowania, kobieta nie zdecydowała się zdradzić płci dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *