ZTM przeniósł kilkanaście wiat przystankowych. Teraz służą pasażerom w innych miejscach Warszawy

Kolejne wiaty z nieużywanych przystanków zostały przestawione na te cieszące się popularnością wśród pasażerów – na Bemowie i Pradze-Południe oraz we Włochach. W 2020 r. nowe miejsca przestawiliśmy 19 wiat.

Od stycznia do grudnia 19 używanych – ale w dobrym stanie technicznym – wiat zostało przestawionych na przystanki, które wcześniej były wyposażone tylko w słupek albo wiaty nie nadawały się już do użytku.

Zadaszenia ustawiono: na Bemowie – na przystankach Lazurowa 04 i Siodlarska 01, Bielanach – Kwitnąca 03 i Conrada-Szkoła 02, Białołęce – Ostródzka-Szkoła 02 i Żerań Wschodni 06, Mokotowie – Al. Witosa 01, Pradze-Południe – Cukrownicza 01 i Terespolska 01, Pradze-Północ – Zajezdnia-Praga 02, w Rembertowie – Emilii Gierczak 01, na Targówku – Kanał Bródnowski 02, Siarczana 03 i św. Wincentego 51, w Śródmieściu – Solec 02, Wilanowie – Lercha 02, Wawrze – Zasadowa 03 oraz na Woli – Brożka 02 i we Włochach – Nowe Włochy 01.

ZOBACZ TAKŻE
J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”
ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

ZTM przestawił wiaty ze zlikwidowanych przystanków, tych zajętych przez inwestycje lub już nie funkcjonujących bo autobus zmienił trasę a także z tych, gdzie nowe zadaszenia ustawiane są w ramach innych inwestycji.

– Wiaty wędrują tam, gdzie są potrzebne – na przystanki zgłoszone przez pasażerów czy też w projektach z budżetu obywatelskiego, które nie zdobyły wystarczającej liczby głosów do realizacji – przekazuje w komunikacie ZTM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...