Warszawa. Najpierw spowodował kolizję z radiowozem, a następnie uciekł. Jednak po kilku dniach i tak wpadł

Zatrzymany został kierowca BMW, który na ulicach Warszawy najpierw zderzył się z prawidłowo jadącym radiowozem, a następnie uciekł policjantom. Kierowca i tak jednak wpadł kilka dni później.

Kilka dni temu kierujący BMW włączając się z pobocza drogi do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z radiowozem, po czym zaczął uciekać z miejsca kolizji. Policjanci natychmiast udali się za nim.

W trakcie ucieczki mężczyzna nie reagował na wydawane przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych radiowozu polecenia zatrzymania pojazdu. Z uwagi na uszkodzenia policyjnego samochodu kierującemu BMW po krótkiej chwili udało się uciec.

Intensywna i wnikliwa praca śledczych z karczewskiego komisariatu i otwockich kryminalnych doprowadziła do ustalenia mężczyzny, który kierował BMW.

Kierowca zatrzymany w Otwocku

W ubiegły czwartek około godziny 15:40 na jednej z otwockich ulic policjanci zatrzymali 22-latka i przewieźli do komendy. W toku dalszych czynności okazało się, że mężczyzna ma na swoim koncie jeszcze kilka innych przestępstw.

Zebrany w sprawie materiał pozwolił funkcjonariuszom na postawienie 22-latkowi łącznie siedmiu zarzutów dotyczących niedostosowania się do polecenia zatrzymania pojazdu mechanicznego, kierowania gróźb karalnych, podszycia się pod inną osobę i wykorzystania jej danych osobowych, podrobienia podpisu innej osoby, prowadzenia pojazdu mechanicznego pod wpływem środków odurzających i kradzieży paliwa.

Sąd przychylił się do złożonego za pośrednictwem prokuratury wniosku śledczych i zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły