Michał Szpak zostanie ojcem?

Michał Szpak już niedługo wyda nową płytę. W oczekiwaniu na ten ważny moment postanowił udzielić wywiadu, w którym opowiedział trochę o swoim życiu prywatnym. Czy piosenkarz widzi się w roli rodzica? Czy planuje dzieci?

Michał Szpak praktycznie od pierwszej chwili podbił polską scenę muzyczną. 12 lat temu pojawił się w programie „X Factor”, wszyscy byli zachwyceni jego umiejętnościami wokalnymi. Od tego czasu aktywnie rozwija swoją karierę.

Piosenkarz czeka teraz na zbliżającą się premierę swojej nowej płyty. „Nadwiślański mrok” ma ukazać się jeszcze wiosną tego roku. Artysta w między czasie zdecydował się wziąć udział w programie „LOL: Kto się śmieje ostatni”. Show możemy oglądać na Prime Video.

Czy Michał Szpak chciałby mieć dzieci?

To nie pierwsza przygoda Michała Szpaka z telewizją. Jak wiadomo przez pewien czas pełnił rolę jurora w „The Voice od Poland”. Jednak w związku ze zmianami, które zaszły w Telewizji Polskiej postanowił zrezygnować z dalszej współpracy.

W rozmowie z Michałem Dziedzicem zostały poruszone również kwestie związane z życiem prywatnym piosenkarza. Michał Szpak wypowiedział się na temat rodzicielstwa. Czy artysta chciałby mieć dzieci?

– Bardziej chciałbyś być mężem czy tatą? – zapytał dziennikarz.

– Tatą. (…) To jest taka cudowna relacja, jak patrzę na relację mojego brata ze swoją córką… Magic, naprawdę – odpowiedział Michał Szpak.

Piosenkarz wyjaśnił, że chciałby być przyjacielem swojego dziecka i chciałby, aby właśnie tak postrzegała go jego przyszła pociecha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *