Nie żyje uczestnik „Jeden z dziesięciu”. Znaleziono jego ciało

Zbigniew Opioła, uczestnik m.in. programu „Jeden z dziesięciu”, nie żyje. Niedawno media obiegła informacja, że odnaleziono ciało mężczyzny. Wcześniej prowadzono jego poszukiwania.

„Jeden z dziesięciu” to niezwykle popularny teleturniej. Dzięki niemu niektórzy jego uczestnicy stają się rozpoznawalni. Jednym z nich był Zbigniew Opioła, którego historia zakończyła się jednak tragicznie.

Niedawno na Facebooku pojawił się komunikat, z którego wynikało, że Opioła, popularny uczestnik m.in. teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, zaginął. Ostatni raz kontaktowano się z nim 22 marca przez telefon.

„22.03.2021 o 12:30 ostatni raz kontaktował się telefonicznie ze znajomym. Poinformował go, że już nie pojawi się w pracy. Sprawiał wrażenie przybitego. Mówił rzeczy, które wzbudziły niepokój jego rozmówcy” – napisano.

Nie żyje uczestnik „Jeden z dziesięciu”. Odnaleziono jego ciało

Następnie na jaw wyszły kolejne informacje. „Około godziny 14 napisał SMS-a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończył swoją pracę i nikt go więcej nie zobaczy. 23 marca zostało otwarte przez straż mieszkanie pana Zbigniewa. Jak się okazało, pozostawił telefony, dokumenty i karty kredytowe na stole. W całym mieszkaniu było wiele śladów krwi. Nikt nie wie, kiedy i o której godzinie opuścił mieszkanie, sąsiedzi nie słyszeli i nie widzieli pana Zbyszka. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o waszą pomoc w poszukiwaniach” – napisano.

Niestety, wszystko zakończyło się tragicznie. Serwis wp.pl poinformował bowiem, że odnaleziono ciało mężczyzny. Po weryfikacji potwierdzono, że odnaleziony to Zbigniew Opioła. „Mogę potwierdzić, że znaleźliśmy ciało zaginionego mężczyzny” – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” asp.szt. Michał Nowak z policji w Jaworznie. Na ten moment nie ustalono jednak przyczyny śmierci uczestnika programu „Jeden z dziesięciu”.

Zbigniew Opioła miał 50 lat. Z wykształcenia był ekonomistą, pracował jako bankowiec. Pochodził z Jaworzna. Jego pasją były m.in. teleturnieje. Brał udział we wspomnianym „Jeden z dziesięciu’, był także uczestnikiem programu „Va Banque”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły