Nie żyje uczestnik „Jeden z dziesięciu”. Znaleziono jego ciało

Zbigniew Opioła, uczestnik m.in. programu „Jeden z dziesięciu”, nie żyje. Niedawno media obiegła informacja, że odnaleziono ciało mężczyzny. Wcześniej prowadzono jego poszukiwania.

„Jeden z dziesięciu” to niezwykle popularny teleturniej. Dzięki niemu niektórzy jego uczestnicy stają się rozpoznawalni. Jednym z nich był Zbigniew Opioła, którego historia zakończyła się jednak tragicznie.

Niedawno na Facebooku pojawił się komunikat, z którego wynikało, że Opioła, popularny uczestnik m.in. teleturnieju „Jeden z dziesięciu”, zaginął. Ostatni raz kontaktowano się z nim 22 marca przez telefon.

„22.03.2021 o 12:30 ostatni raz kontaktował się telefonicznie ze znajomym. Poinformował go, że już nie pojawi się w pracy. Sprawiał wrażenie przybitego. Mówił rzeczy, które wzbudziły niepokój jego rozmówcy” – napisano.

Nie żyje uczestnik „Jeden z dziesięciu”. Odnaleziono jego ciało

Następnie na jaw wyszły kolejne informacje. „Około godziny 14 napisał SMS-a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończył swoją pracę i nikt go więcej nie zobaczy. 23 marca zostało otwarte przez straż mieszkanie pana Zbigniewa. Jak się okazało, pozostawił telefony, dokumenty i karty kredytowe na stole. W całym mieszkaniu było wiele śladów krwi. Nikt nie wie, kiedy i o której godzinie opuścił mieszkanie, sąsiedzi nie słyszeli i nie widzieli pana Zbyszka. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o waszą pomoc w poszukiwaniach” – napisano.

Niestety, wszystko zakończyło się tragicznie. Serwis wp.pl poinformował bowiem, że odnaleziono ciało mężczyzny. Po weryfikacji potwierdzono, że odnaleziony to Zbigniew Opioła. „Mogę potwierdzić, że znaleźliśmy ciało zaginionego mężczyzny” – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” asp.szt. Michał Nowak z policji w Jaworznie. Na ten moment nie ustalono jednak przyczyny śmierci uczestnika programu „Jeden z dziesięciu”.

Zbigniew Opioła miał 50 lat. Z wykształcenia był ekonomistą, pracował jako bankowiec. Pochodził z Jaworzna. Jego pasją były m.in. teleturnieje. Brał udział we wspomnianym „Jeden z dziesięciu’, był także uczestnikiem programu „Va Banque”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *