Nie żyje uczestnik “Jeden z dziesięciu”. Znaleziono jego ciało

Zbigniew Opioła, uczestnik m.in. programu “Jeden z dziesięciu”, nie żyje. Niedawno media obiegła informacja, że odnaleziono ciało mężczyzny. Wcześniej prowadzono jego poszukiwania.

“Jeden z dziesięciu” to niezwykle popularny teleturniej. Dzięki niemu niektórzy jego uczestnicy stają się rozpoznawalni. Jednym z nich był Zbigniew Opioła, którego historia zakończyła się jednak tragicznie.

Niedawno na Facebooku pojawił się komunikat, z którego wynikało, że Opioła, popularny uczestnik m.in. teleturnieju “Jeden z dziesięciu”, zaginął. Ostatni raz kontaktowano się z nim 22 marca przez telefon.

“22.03.2021 o 12:30 ostatni raz kontaktował się telefonicznie ze znajomym. Poinformował go, że już nie pojawi się w pracy. Sprawiał wrażenie przybitego. Mówił rzeczy, które wzbudziły niepokój jego rozmówcy” – napisano.

ZOBACZ TAKŻE
Makłowicz powiedział, gdzie zjesz najlepszy kebab. Każdy Polak będzie zaskoczony

Nie żyje uczestnik “Jeden z dziesięciu”. Odnaleziono jego ciało

Następnie na jaw wyszły kolejne informacje. “Około godziny 14 napisał SMS-a do swojego szefa, w którym poinformował go, że zakończył swoją pracę i nikt go więcej nie zobaczy. 23 marca zostało otwarte przez straż mieszkanie pana Zbigniewa. Jak się okazało, pozostawił telefony, dokumenty i karty kredytowe na stole. W całym mieszkaniu było wiele śladów krwi. Nikt nie wie, kiedy i o której godzinie opuścił mieszkanie, sąsiedzi nie słyszeli i nie widzieli pana Zbyszka. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o waszą pomoc w poszukiwaniach” – napisano.

ZOBACZ TAKŻE
Makłowicz powiedział, gdzie zjesz najlepszy kebab. Każdy Polak będzie zaskoczony

Niestety, wszystko zakończyło się tragicznie. Serwis wp.pl poinformował bowiem, że odnaleziono ciało mężczyzny. Po weryfikacji potwierdzono, że odnaleziony to Zbigniew Opioła. “Mogę potwierdzić, że znaleźliśmy ciało zaginionego mężczyzny” – powiedział w rozmowie z “Super Expressem” asp.szt. Michał Nowak z policji w Jaworznie. Na ten moment nie ustalono jednak przyczyny śmierci uczestnika programu “Jeden z dziesięciu”.

ZOBACZ TAKŻE
Zwłoki 65-letniej kobiety znalezione w mieszkaniu. Są zatrzymani

Zbigniew Opioła miał 50 lat. Z wykształcenia był ekonomistą, pracował jako bankowiec. Pochodził z Jaworzna. Jego pasją były m.in. teleturnieje. Brał udział we wspomnianym “Jeden z dziesięciu’, był także uczestnikiem programu “Va Banque”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...