Za nic mieli rządowe ograniczenia. „Jeb*ć PiS” – ujawniono nagranie z nielegalnej imprezy w stolicy [FILM]

Od kilku miesięcy w Polsce w związku z zagrożeniem epidemicznym obowiązuje zakaz zgromadzeń oraz organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Niektórzy jednak nie wytrzymują otwierając… dyskoteki. Tak było w weekend w jednym z lokali w Warszawie.

Po tylu dniach ograniczeń, niektóre lokale nie wytrzymują i „luzują” obostrzenia samodzielnie. W sobotę późnym wieczorem w centrum stolicy odbyła się nielegalna dyskoteka. Na miejsce została wezwana policja, która skierowała wnioski do sanepidu.

Jak możemy wyczytać na stronach internetowych, w imprezie brało udział kilkadziesiąt osób. Na twitterze zamieszczono również nagranie, które ukazuje roztańczonych uczestników w trakcie zabawy. W tle gra bardzo popularna w ostatnim czasie przyśpiewka tzw. protest song pt.: „Je*** PiS”.

Nieodpowiedzialne zachowanie uczestników?

Uczestnicy nielegalnej imprezy byli bardzo zadowoleni z takiego stanu rzeczy. Jak wszyscy, są spragnieni normalnego funkcjonowania, bez ograniczeń spowodowanych pandemią. Jednak, czy ich postępowanie było słuszne? Czy w ten sposób nie narażają innych na zachorowanie i szerzenie się wirusa?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły