Blanka Lipińska znów zakochana? Najnowszym zdjęciem zdradziła, że nie spędziła wakacji samotnie

Blanka Lipińska pod koniec listopada zdradziła, że jej związek z Baronem się rozpadł. Para po 8 miesiącach gorącej znajomości zdecydowała, że za bardzo się od siebie różnią. Celebrytka w połowie stycznia wyjechała na Malediwy, jednak dopiero teraz wyszło na jaw, że nie udała się w podróż sama, jak dotąd twierdziła.

15 stycznia 2021 roku Blanka Lipińska ujawniła, że dotarła do hotelu Ozen Life Maadhoo na Malediwach. To właśnie tam spędziła kilkanaście najwspanialszych dni w swoim życiu. Celebrytka skrupulatnie dzieliła się z fanami zdjęciami widoków oraz atrakcji spotykanych w mieszczących się na wodzie domkach. Internauci byli pewni, że kobieta wyjechała tam by odpocząć od przytłaczającej sytuacji w kraju oraz odetchnąć po rozstaniu z Baronem. Ku zaskoczeniu fanów okazało się, że nie była tam sama.

Blanka Lipińska przyznała kto robił jej zdjęcia

Już od początku publikacji zdjęć z raju internauci byli bardzo podejrzliwi. Wielu pytało celebrytkę kto robi jej te wszystkie fenomenalne zdjęcia, ponieważ kobieta dotąd nie pochwaliła się by ktokolwiek wyruszył w podróż razem z nią. Blanka Lipińska tłumaczyła, że wszystkie fotografie na których się znajduje robiła jej obsługa hotelu. Jednak fani mieli wiele wątpliwości co do prawdziwości tego tłumaczenia. Niektóre zdjęcia wymagały wiele poświęcenia.

Pod jednym ze zdjęć Blanka Lipińska przyznała, że miejsce w które się udała jest naprawdę bajeczne oraz, że koniecznie musi tam zabrać kiedyś swoją rodzinę. Ta wypowiedź jednoznacznie wskazuje na to, że nie wybrała się tam z najbliższymi. Plotki na temat jej samotnego pobytu na Malediwach już ucichły, jednak atmosferę podgrzało najnowsze zdjęcie celebrytki. Na pierwszy rzut oka widać, że kobieta nie przebywała tam sama.

Najnowsze zdjęcie zdradziło jej tajemnicę

Dziś Blanka Lipińska już jest w kraju, jednak nadal chętnie wspomina swoje wakacje. Była to dla niej istna podróż życia, więc nic dziwnego, że zdecydowała się powspominać Malediwy. Na jej profilu kilka godzin temu pojawiła się fotografia na której kobieta wygodnie leży na jednym z leżaków, a tuż obok niej znajduje się stolik z drinkami. Czujni fani mogą zauważyć, że na stoliczku znajdują się dwa drinki, a fotografia jest robiona dokładnie z miejsca w którym mógł znajdować się drugi leżak.

Jednak nie tylko fakt pojawienia się na zdjęciu dwóch drinków może zdradzać, że Blanka Lipińska nie spędziła wakacji samotnie. Jej opis również może wskazywać na to, że spędziła ten błogi czas w wyjątkowym towarzystwie. Kobieta pod zdjęciem umieściła kilka słów w języku angielskim, które opisują jej podróż. Znalazły się tam między innymi takie słowa jak: drink, laught, feel, think, explore, travel”. Jednak największą uwagę przykuwa jedno słowo – love.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Czyżby Blanka Lipińska chciała w ten sposób delikatnie przekazać fanom, że znów jest zakochana? A może jej towarzyszem podróży była jej dawna miłość – Baron, który w ostatnich dniach jest mniej aktywny w sieci? Celebrytka póki co nie wyjawiła prawdy, jednak jeżeli relacja faktycznie jest lub stanie się poważna z pewnością lada moment się o tym dowiemy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły