Piotr Semka pod respiratorem. Koledzy z branży wstrząśnięci

Piotr Semka, dziennikarz tygodnika „Do Rzeczy”, leży pod respiratorem. To efekt zakażenia koronawirusem. Jego koledzy z branży apelują o modlitwę w intencji wyzdrowienia.

Prawie 30 tysięcy zakażeń koronawirusem odnotowało dziś Ministerstwo Zdrowia. Trzecia fala pandemii nie ustaje, a wręcz przybiera na sile. To niesie ze sobą również dramatyczne informacje. Jedną z nich opublikowała dziś na Twitterze dziennikarka Magdalena Łysiak.

Łysiak podała, że zakażony koronawirusem jest znany dziennikarz Piotr Semka. Niestety, jego stan zdrowia był na tyle zły, iż trzeba było przewieźć go do szpitala. Tam pogorszyło mu się jeszcze bardziej, w efekcie czego trafił pod respirator, który wspomaga jego oddychanie.

„Prosimy o modlitwy za red. Piotra Semkę, który leży pod respiratorem” – napisała Magdalena Łysiak na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter.

Piotr Semka pod respiratorem. Koledzy z branży wstrząśnięci

Głos ws. dramatycznej informacji zabrał również Wojciech Wybranowski, który przez wiele lat współpracował z Semką podczas pracy w tygodniku „Do Rzeczy”. Wybranowski przyznał, że o złym stanie dziennikarza dowiedział się od Kamili Baranowskiej, która również współpracuje z Semką w „Do Rzeczy”.

Głos zabrała również posłanka Polski 2050, Joanna Mucha, która również była wstrząśnięta przekazaną do publicznej wiadomości informacją o stanie zdrowia Semki. „Panie Redaktorze, życzę zdrowia!” – napisała. „Panie Boże miej go w swojej opiece” – napisał z kolei Andrzej Hrechorowicz, były fotograf Prezydenta Andrzeja Dudy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *