Nie ustają spekulacje nt. stanu zdrowia Bońka. Prezes odpowiedział jednym zdjęciem (FOTO)

Nie ustają spekulacje dotyczące stanu zdrowia Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN podczas niedawnej konferencji prasowej nie wyglądał bowiem najlepiej. I pomimo tego, że dementował, iż nie jest chory, to i tak wciąż mówi się o tym. Postanowił więc zabrać głos w sprawie raz jeszcze.

Podczas niedawnej konferencji prasowej kibice, którzy oglądali konferencję zwrócili uwagę na wygląd Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN sprawiał bowiem wrażenie mocno zmęczonego. Nic dziwnego, że część z nich zwyczajnie się zaniepokoiła.

Komentarzy nt. stanu zdrowia Bońka było tak wiele, że wreszcie głos zabrał sam zainteresowany. Prezes PZPN zamieścił wpis na Twitterze, w którym uspokoił kibiców. Jak stwierdził nic mu nie dolega.

“Tych martwiących się o mój wygląd chciałbym uspokoić… jestem zdrowy jak ryba” – napisał Zbigniew Boniek. “Prawda jest taka ze lepiej wypadam w radiu niż TV” – dodał. Więcej TUTAJ.

Zbigniew Boniek ponownie na temat swojego stanu zdrowia

Okazało się jednak, że stan zdrowia Bońka tak zaabsorbował kibiców, że spekulacje na ten temat nie ustały po dementi prezesa. W sieci wciąż pełno było komentarzy oraz teorii spiskowych. Boniek postanowił więc kolejny raz zabrać głos w całej sprawie.

Zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym wygląda zdecydowanie lepiej niż podczas pamiętnego spotkania z dziennikarzami. Przy okazji opatrzył fotografię wymownym wpisem. “Ukłony! Niech się każdy martwi o swoje zdrowie” – napisał.

“Nie wygląda pan na chorego, raczej jak okaz zdrowia. Tak trzymać, a znachorów trzymać. Z daleka” – napisał dziennikarz Piotr Wołosik. “Ciągle pracuje. Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy” – zażartował jego redakcyjny kolega, Łukasz Olkowicz.

ZOBACZ KONIECZNIE

Mecz Niemcy-Węgry pełen kontrowersji? Piłkarze zaprotestują przed meczem

Już kilka dni temu wybuchła afera, związana z zachowaniem, a właściwie strojem niemieckiego bramkarza...

Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc...

Ogromna awaria w znanym banku. Klienci zostali bez pieniędzy

- Mam wyczyszczone konto do zera i blokadę na prawie 11 tysięcy! Za zakup...

Nowe artykuły