Nie ustają spekulacje nt. stanu zdrowia Bońka. Prezes odpowiedział jednym zdjęciem (FOTO)

Nie ustają spekulacje dotyczące stanu zdrowia Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN podczas niedawnej konferencji prasowej nie wyglądał bowiem najlepiej. I pomimo tego, że dementował, iż nie jest chory, to i tak wciąż mówi się o tym. Postanowił więc zabrać głos w sprawie raz jeszcze.

Podczas niedawnej konferencji prasowej kibice, którzy oglądali konferencję zwrócili uwagę na wygląd Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN sprawiał bowiem wrażenie mocno zmęczonego. Nic dziwnego, że część z nich zwyczajnie się zaniepokoiła.

Komentarzy nt. stanu zdrowia Bońka było tak wiele, że wreszcie głos zabrał sam zainteresowany. Prezes PZPN zamieścił wpis na Twitterze, w którym uspokoił kibiców. Jak stwierdził nic mu nie dolega.

“Tych martwiących się o mój wygląd chciałbym uspokoić… jestem zdrowy jak ryba” – napisał Zbigniew Boniek. “Prawda jest taka ze lepiej wypadam w radiu niż TV” – dodał. Więcej TUTAJ.

Zbigniew Boniek ponownie na temat swojego stanu zdrowia

Okazało się jednak, że stan zdrowia Bońka tak zaabsorbował kibiców, że spekulacje na ten temat nie ustały po dementi prezesa. W sieci wciąż pełno było komentarzy oraz teorii spiskowych. Boniek postanowił więc kolejny raz zabrać głos w całej sprawie.

Zamieścił na Twitterze zdjęcie, na którym wygląda zdecydowanie lepiej niż podczas pamiętnego spotkania z dziennikarzami. Przy okazji opatrzył fotografię wymownym wpisem. „Ukłony! Niech się każdy martwi o swoje zdrowie” – napisał.

„Nie wygląda pan na chorego, raczej jak okaz zdrowia. Tak trzymać, a znachorów trzymać. Z daleka” – napisał dziennikarz Piotr Wołosik. „Ciągle pracuje. Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy” – zażartował jego redakcyjny kolega, Łukasz Olkowicz.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły