Napoli pożegnało Milika. Kibice są zniesmaczeni

Arkadiusz Milik wreszcie opuścił SSC Napoli i przeniósł się do Olympique Marsylia. Włoski klub pożegnał Polaka, jednak fani są zniesmaczeni formą.

Saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika wreszcie dobiegła końca. Polak zmienił klub po długich negocjacjach i związał się z Olympique Marsylia. Dzięki temu zyskał szansę na regularne występy i wyjazd na tegoroczne Euro.

To dobra wiadomość dla samego zawodnika, jak i nowego selekcjonera reprezentacji, Paulo Sousy, który z pewnością liczy na dobrą dyspozycję snajpera.

Milik spędził w Napoli kilka sezonów i dał się poznać jako dobry zawodnik. Jeżeli tylko był zdrowy raczej nie zawodził oczekiwań. Strzelał, asystował i cieszył oko kibiców. Dlatego tym bardziej dziwi forma pożegnania Napoli wobec naszego rodaka.

Arkadiusz Milik odszedł z Napoli. Kibice zniesmaczeni pożegnaniem

Żegnając się z klubem Milik zamieścił film na swoich mediach społecznościowych. Polak w pięknym stylu pożegnał się z kibicami.

Tego samego nie można jednak powiedzieć o włoskim klubie. Napoli zamieściło bowiem jedynie króciutki wpis na Twitterze, w którym po prostu poinformowano, że Milik nie jest już zawodnikiem klubu. Żadnych wspomnień, podziękowań. Ot po prostu – był zawodnik, nie ma zawodnika. „SSCN informuje, że piłkarz Arkadiusz Milik został tymczasowo wypożyczony, do 30 czerwca 2022 roku z obowiązkiem wykupu, do Olympique Marsylia” – napisano w oschłym komunikacie.

To zapewne efekt sporu pomiędzy klubem a zawodnikiem. Ten już wcześniej zakomunikował bowiem, że nie przedłuży umowy z Napoli, co z kolei rozwścieczyło klubowe władze. Ostatecznie Milik wylądował na trybunach i przez całą rundę nie powąchał murawy. Właśnie przez to musiał jak najszybciej opuścić zespół, ponieważ w przeciwnym razie straciłby szansę na wyjazd z kadrą na tegoroczne euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *