Napoli pożegnało Milika. Kibice są zniesmaczeni

Arkadiusz Milik wreszcie opuścił SSC Napoli i przeniósł się do Olympique Marsylia. Włoski klub pożegnał Polaka, jednak fani są zniesmaczeni formą.

Saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika wreszcie dobiegła końca. Polak zmienił klub po długich negocjacjach i związał się z Olympique Marsylia. Dzięki temu zyskał szansę na regularne występy i wyjazd na tegoroczne Euro.

To dobra wiadomość dla samego zawodnika, jak i nowego selekcjonera reprezentacji, Paulo Sousy, który z pewnością liczy na dobrą dyspozycję snajpera.

Milik spędził w Napoli kilka sezonów i dał się poznać jako dobry zawodnik. Jeżeli tylko był zdrowy raczej nie zawodził oczekiwań. Strzelał, asystował i cieszył oko kibiców. Dlatego tym bardziej dziwi forma pożegnania Napoli wobec naszego rodaka.

Arkadiusz Milik odszedł z Napoli. Kibice zniesmaczeni pożegnaniem

Żegnając się z klubem Milik zamieścił film na swoich mediach społecznościowych. Polak w pięknym stylu pożegnał się z kibicami.

Tego samego nie można jednak powiedzieć o włoskim klubie. Napoli zamieściło bowiem jedynie króciutki wpis na Twitterze, w którym po prostu poinformowano, że Milik nie jest już zawodnikiem klubu. Żadnych wspomnień, podziękowań. Ot po prostu – był zawodnik, nie ma zawodnika. „SSCN informuje, że piłkarz Arkadiusz Milik został tymczasowo wypożyczony, do 30 czerwca 2022 roku z obowiązkiem wykupu, do Olympique Marsylia” – napisano w oschłym komunikacie.

To zapewne efekt sporu pomiędzy klubem a zawodnikiem. Ten już wcześniej zakomunikował bowiem, że nie przedłuży umowy z Napoli, co z kolei rozwścieczyło klubowe władze. Ostatecznie Milik wylądował na trybunach i przez całą rundę nie powąchał murawy. Właśnie przez to musiał jak najszybciej opuścić zespół, ponieważ w przeciwnym razie straciłby szansę na wyjazd z kadrą na tegoroczne euro.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły