Kinga Rusin zamieszana w poważny skandal. To może zaszkodzić zdrowiu, a nawet życiu tysiącom osób

Kinga Rusin zyskała ogromną wiarygodność wśród widzów dzięki swoim wystąpieniom jako dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Kobieta rzadko kiedy miesza się w jakieś skandale, a kontrowersje związane z jej osobą są praktycznie niespotykane. Dziś opublikowała wpis, który jednoznacznie wskazuje na to, że zamieszano ją w poważne przestępstwo. Kobieta teraz ostrzega innych.

Internet to idealne miejsce dla oszustów i złodziei by w szybki i łatwy sposób zarobić na krzywdzie innych. Często spotykamy się z różnego rodzaju podejrzanymi mailami, ogłoszeniami czy reklamami, które najczęściej pomijamy. Jednak oszuści znaleźli sposób by szybko uśpić naszą czujność. Kina Rusin przekonała się o tym na własnej skórze.

Kinga Rusin i niewiarygodny apel

Prezenterka bardzo chętnie korzysta z mediów społecznościowych. To dzięki nim dzieli się zdjęciami i wiadomościami ze swojego życia. W ten sposób może mieć ciągły kontakt z obserwującymi i budować swoją wiarygodność w sieci. Jednak tym razem postanowiła wykorzystać profil do czegoś zupełnie innego. Kinga Rusin pragnie ostrzec fanów przed błędem, który może kosztować ich życie.

Na profilu dziennikarki pojawił się wpis w którym ostrzega ona przed oszustami. Kobieta podkreśla, że nie poleca ona „żadnych szemranych leków”. Jedyne produkty jakie reklamuje i bierze za nie pełną odpowiedzialność to kosmetyki jej marki PAT&RUB. Kinga Rusin w następnej części apelu wyjaśnia, że jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany w reklamie podejrzanych medykamentów.

„Jakiś oszust próbuje wcisnąć ludziom coś, co może być niebezpieczne dla ich zdrowia i używa do tego znanych nazwisk” – informuje Kinga Rusin. Kobieta podkreśla też, że podobną reklamę widziała z udziałem Moniki Olejnik oraz Katarzyny Dowbor. Prezenterka informuje, że do owej reklamy dołączony jest też zmyślony wywiad, którego nigdy nie udzieliła. Sytuacja jest o tyle trudna, że oszust działa spoza granicy Polski, przez co niemożliwe jest ściganie go.

Na jaki lek trzeba uważać?

Kinga Rusin zdecydowała, że nie chce podawać nazwy produktu by ta się nie utrwaliła. Jednak nie trudno się jej doszukać. Okazuje się, że ofiarami tego samego oszusta padły jeszcze inne gwiazdy: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Skrzynecka, Martyna Wojciechowska i Dorota Gardias. Lek, który jest reklamowany wizerunkiem znanych kobiet to Germixil. Produkt stosowany w przypadku infekcji pasożytniczej.

Oszuści promujący swój produkt bezprawnie z wykorzystaniem wizerunku popularnych osób z pewnością nie mają dobrych zamiarów. Kinga Rusin doskonale wie, że starcie z nimi to jak walka z wiatrakami, dlatego ostrzega przed firmą innych. Przed stosowaniem jakiegokolwiek produktu leczniczego w pierwszej kolejności należy skontaktować się z lekarzem.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły