Doda pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z mężem. Wygląd Emila Stępnia może niektórych zszokować

Związki Rabczewskiej interesowały media od samego początku jej kariery. Fani również aktywnie śledzili jej życie prywatne, które często wywoływało kontrowersje. Doda opublikowała dziś niesamowite zdjęcie z pierwszego spotkania z Emilem Stępniem. Internauci nie mogą uwierzyć, że mężczyzna w takim właśnie wydaniu spodobał się piosenkarce.

Doda potrafi doskonale oddzielić życie prywatne od tego co chce pokazać fanom. Rzadko kiedy publikuje tak prywatne zdjęcia, jednak w końcu postanowiła zrobić wyjątek. Internauci w ostatnim czasie domniemali, że małżeństwo kobiety przeżywa prawdziwy kryzys, prawdopodobnie kobieta chciała wyjaśnić raz na zawsze tę sytuację. Najpierw pokazała wspólne zdjęcie z Emilem z dziś, a następnie z ich pierwszego spotkania. Wygląd mężczyzny bardzo zdziwił fanów artystki.

Doda ma dość plotek, jest szczęśliwa z mężem

W ostatnich tygodniach w sieci aż wrzało na temat rozpadu związku Rabczewskiej i Stępnia. Przez większą część jej pracy nad filmem nie widać było by towarzyszył jej partner. Ponadto, nawet po zakończeniu nagrań kobieta nie publikowała w sieci żadnych zdjęć ze swoim mężem. Fanom piosenkarki wydawało się to dość dziwne szczególnie zważywszy na to, że Doda wyjeżdżała w tym czasie na rajskie wakacje i radośnie spędzała czas… sama lub w przyjaciółmi.

Atmosferę podgrzały również plotki, jakoby Rabczewska miała poznać podczas jednego z wyjazdów przystojnego surfera. Mężczyzna publikował w sieci kuszące zdjęcia z piosenkarką, a kiedy zaczęło się nimi interesować więcej osób zablokował swój profil w mediach społecznościowych. Ciężko było się oprzeć wrażeniu, że Doda i Stępień przeżywają kryzys.

Doda, Emil Stępień

Niewiarygodne zdjęcie z pierwszego spotkania

Dziś Doda poinformowała swoich fanów, że wybiera się na wakacje i nie będzie przez ten czas publikować w sieci żadnych zdjęć i wpisów. Chwilę później na Instastory pojawiło się zdjęcie artystki z mężem w samochodzie. Kobieta pod fotografią napisała: „Sto lat dla Emila!”, przypominając, że jej mąż obchodzi dziś swoje urodziny. Wygląda na to, że urlop para spędzi wspólnie.

 

Emil Stępień, Doda
Źródło: Instagram

 

Doda na swoim profilu pokazała również dodatkowe zdjęcie, z pierwszego spotkania z obecnym mężem. Widzimy na nim parę siedzącą wspólnie przy stoliku w pięknym ogrodzie. Oboje sączą kieliszki z winem. Jednak uwagę internautów przyciągnął głównie Emil Stępień, który wyglądał wtedy zupełnie inaczej niż teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *