Monika Olejnik wstrząśnięta po śmierci przyjaciela. „Żegnaj…”

Monika Olejnik, dziennikarka TVN24, zamieściła wzruszający wpis na Facebooku. Pożegnała w nim swojego przyjaciela.

Wczoraj media obiegła dramatyczna wiadomość. Okazało się bowiem, że w tragicznych okolicznościach zginął polityk, Jan Lityński. Mężczyzna próbował uratować swojego psa, który wpadł do rzeki. Niestety, akcja ratunkowa zakończyła się dla niego wyjątkowo dramatycznie.

Lityński wpadł pod lód, a następnie został porwany przez prąd rzeki. Służby potwierdziły, że polityk nie żyje. To doprowadziło do rozpaczy jego licznych przyjaciół.

Głos ws. śmierci Lityńskiego zabrała również Monika Olejnik. Dziennikarka przyjaźniła się z politykiem i oddając mu hołd zamieściła wyjątkowo wzruszający wpis na swoim profilu społecznościowym w serwisie Facebook.

Monika Olejnik wstrząśnięta po śmierci przyjaciela

„Janku to niemożliwe… Nie ma Janka Lityńskiego. To jeden z najbardziej prawych polityków, których miałam zaszczyt znać!” – napisała Olejnik na swoim profilu. „Skromny bohater Solidarności. Kopalnia wiedzy muzycznej. Pomagał ludziom w każdej sytuacji. Pamietam jak opiekował się chorym Krzysiem Krauze” – dodała.

Dziennikarka nawiązała też do okoliczności, w jakich zginął Jan Lityński. „Zginął, utonął ratując psa. Symboliczne, cały Janek. Żegnaj przyjacielu” – zakończyła.

Podobnych wpisów na temat Jana Lityńskiego w sieci było pełno. Wszyscy wspominali polityka.

źródło: Facebook/Monika Olejnik, Twitter, Warsaw Times

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *