Andrzej Duda wracał z nart na sygnale. Dziennikarz tłumaczy, dlaczego było to konieczne

Andrzej Duda wrócil z nart w Wiśle. Sieć obiegły zdjęcia, na których prezydencka limuzyna, na sygnale, przebija się przez wielki korek samochodowy. Na głowę państwa spadła fala hejtu. Głos w tej sprawie zabrał dziennikarz Radia ZET, który wytłumaczył, dlaczego było to konieczne.

Niedawno media obiegła informacja, że Andrzej Duda wybrał się na narty do Wisły. Pisał o tym Klaudiusz Slezak, dziennikarz Radia Nowy Świat.

Ta informacja wywołała sporą krytykę pod adresem głowy państwa. Wielu internautów czy ekspertów podkreślało bowiem, że w dobie pandemii to kontrowersyjna decyzja. Mówił o tym m.in. były prezydent Bronisław Komorowski, który przyznał, że on sam na taki ruch by się nie zdecydował.

Wczoraj media obiegły zdjęcia wykonane na jednej z dróg wyjazdowych z gór. Widać na niej prezydencką limuzynę, która na sygnale przebija się przez utworzony z aut korek. Na głowę państwa spadła fala hejtu.

Andrzej Duda wracał z nart na sygnale. Dziennikarz tłumaczy, dlaczego było to konieczne

Informacja wywołała ogromną krytykę w internecie.

Głos w tej sprawie zabrał Jacek Czarnecki, dziennikarz Radia ZET. Postanowił wytłumaczyć wszystkim, dlaczego pomimo powszechnego oburzenia powrót Dudy na sygnale był konieczny i co najważniejsze, zgodny z przepisami. „Na pewno zaraz dostanę wciry, ale napisze to: ochrona Prezydenta RP nie mogła sobie pozwolić na stanie w korku. Takie są przepisy i pragmatyka ochrony” – napisał Czarnecki na Twitterze.

„PAD mógł wybrać inną porę na wyjazd z Wisły, ale wyjazd o tej porze wiązał się z jazdą na bombach. A teraz 3-2-1 hejt start” – dodał dziennikarz.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły