Bestialskie pobicie staruszka na Mokotowie. Powodem była maseczka

Skandaliczne zdarzenie miało miejsce na Mokotowie w czwartek o godzinie 10.50. W tym czasie w sklepach obowiązują „godziny dla seniorów”. Nie przeszkadzało to młodemu mężczyźnie wejść do sklepu bez zasłonienia ust i nosa. Po zwróceniu uwagi w tej sprawie, starszy mężczyzna został pobity.

Policjanci z Mokotowa ustalają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w markecie przy ulicy Batorego. Około godziny 10.50 do sklepu wszedł młody mężczyzna. Obecnie obowiązują przepisy, które regulują tzw. godziny dla seniorów. Oznacza to, że od 10.00 do 12.00 w sklepach mogą przebywać tylko seniorzy.

Mimo to, ów mężczyzna wszedł do marketu, dodatkowo nie zasłaniając ust i nosa. Jeden z seniorów zwrócił mu uwagę w sprawie maseczki, gdyż uznał to za niebezpieczne. Nie spodziewał się jednak, że po tych słowach poszukiwany obecnie mężczyzna uderzy go dotkliwie w twarz.

Poszkodowany zagroził, że zawiadomi o fakcie policję. Napastnik pozostawał nieugięty. Zaczął kopać 70-latka i straszył, że go zabije. Ranny senior w wyniku obrażeń doznał złamania nosa.

Sprawca jest poszukiwany

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania napastnika. Opisują go jako wysokiego, dobrze zbudowanego z zarostem na twarzy. Nosił okulary w białych oprawkach, ciemne spodnie i kurtkę oraz kaszkiet. Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z jednostką z warszawskiego Mokotowa.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły