Bestialskie pobicie staruszka na Mokotowie. Powodem była maseczka

Skandaliczne zdarzenie miało miejsce na Mokotowie w czwartek o godzinie 10.50. W tym czasie w sklepach obowiązują „godziny dla seniorów”. Nie przeszkadzało to młodemu mężczyźnie wejść do sklepu bez zasłonienia ust i nosa. Po zwróceniu uwagi w tej sprawie, starszy mężczyzna został pobity.

Policjanci z Mokotowa ustalają okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w markecie przy ulicy Batorego. Około godziny 10.50 do sklepu wszedł młody mężczyzna. Obecnie obowiązują przepisy, które regulują tzw. godziny dla seniorów. Oznacza to, że od 10.00 do 12.00 w sklepach mogą przebywać tylko seniorzy.

Mimo to, ów mężczyzna wszedł do marketu, dodatkowo nie zasłaniając ust i nosa. Jeden z seniorów zwrócił mu uwagę w sprawie maseczki, gdyż uznał to za niebezpieczne. Nie spodziewał się jednak, że po tych słowach poszukiwany obecnie mężczyzna uderzy go dotkliwie w twarz.

Poszkodowany zagroził, że zawiadomi o fakcie policję. Napastnik pozostawał nieugięty. Zaczął kopać 70-latka i straszył, że go zabije. Ranny senior w wyniku obrażeń doznał złamania nosa.

Sprawca jest poszukiwany

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania napastnika. Opisują go jako wysokiego, dobrze zbudowanego z zarostem na twarzy. Nosił okulary w białych oprawkach, ciemne spodnie i kurtkę oraz kaszkiet. Osoby rozpoznające mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z jednostką z warszawskiego Mokotowa.

ZOBACZ KONIECZNIE

Mecz Niemcy-Węgry pełen kontrowersji? Piłkarze zaprotestują przed meczem

Już kilka dni temu wybuchła afera, związana z zachowaniem, a właściwie strojem niemieckiego bramkarza...

Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc...

Ogromna awaria w znanym banku. Klienci zostali bez pieniędzy

- Mam wyczyszczone konto do zera i blokadę na prawie 11 tysięcy! Za zakup...

Nowe artykuły