Najman nie daje za wygraną. Zwraca się do kibiców piłkarskich. „Jeszcze zapłaczecie”

Kilka dni temu Marcin Najman stanął w obronie zwolnionego Jerzego Brzęczka. Okazuje się jednak, że były pięściarz nie daje za wygraną. Teraz zamieścił kolejny wpis, w którym zwrócił się do polskich kibiców piłkarskich.

Kilka dni temu Zbigniew Boniek podjął decyzję o zwolnieniu Jerzego Brzęczka. Niedługo po tym w mediach rozgorzała dyskusja dotycząca następcy selekcjonera. W tym czasie głos zabrał Marcin Najman, który stanął w obronie Brzęczka.

„Facet wprowadza drużynę do Euro, ma zdecydowanie dodatni bilans meczów, a takie szumowiny typu Stanowski go obśmiewaj. Szumowiny, których najwieksze osiągniecie i ryzyko jakie ponieśli to jak zagrali w totolotka. Bonito zrobił błąd. Lepsze jest wrogiem dobrego. Gratuluje Syna Trenerze! To zwycięstwo ważniejsze niż Mistrzostwo Świata!” – pisał wówczas.

Teraz, już po informacji o zatrudnieniu na stanowisku selekcjonera Paulo Sousy, Marcin Najman ponownie zabrał głos. Tym razem zwrócił się bezpośrednio do polskich kibiców piłkarskich.

Marcin Najman do kibiców piłkarskich: jeszcze zapłaczecie

Najman opublikował wpis na Facebooku, w którym zwrócił się do fanów piłki kopanej w Polsce. Jak stwierdził, „jeszcze zapłaczą”. „Nie jestem ekspertem od piłki nożnej, ale jeszcze zapłaczecie za trenerem J.Brzęczkiem,który wprowadził reprezentacje na Euro” – stwierdził były zawodnik FAME MMA.

„Lepsze jest wrogiem dobrego.Tyle, że ten nowy w niczym od Brzęczka lepszy nie jest. Bonito,oby się nie skończyło tak ja za Twojej trenerki w reprezentacji” – dodał delikatnie zaczepiając Zbigniewa Bońka i wspominając jego nieudaną przygodę w roli selekcjonera.

Co ciekawe, tym razem internauci nie sprzeczali się z Najmanem. Co więcej, niektórzy z nich przyznało, że ma podobne odczucia. „Panie Marcinie, czasami wypisuje Pan głupoty- jak dla mnie i po prostu się z Panem nie zgadzam, ale w przypadku Brzęczka w 100% mamy takie samo zdanie” – napisał jeden z komentujących.

Na ocenę pracy Paulo Sousy przyjdzie nam jednak trochę poczekać. Czy Marcin Najman będzie miał rację, a jego słowa okazą się prorocze? Pożyjemy, zobaczymy…

źródło: Facebook/Marcin Najman

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły