Jakob Kosel sparodiował Marcina Najmana. Celebryta wybrał się na boks i nie omieszkał wyśmiać pięściarza

Na Instastory mężczyzny pojawiło się dziś nietypowe zdjęcie z dołączonym nagraniem. Jakob Kosel chciał pochwalić się fanom, że rozpoczyna trening boksu, jednak zrobił w znany to dla siebie, dowcipny sposób. Celebryta postanowił upodobnić się do popularnego pięściarza Marcina Najmana, a konkretniej przypomniał jego ostatnią, dość kompromitującą ustawkę.

Jakob Kosel to znany model i prezenter telewizyjny. Jego kariera nabrała rozpędu po uczestnictwie w 5. edycji „Top Model”. Zarówno jury jak i widzowie byli pewni, że wygra program, jednak ostatecznie zajął „jedynie” 3 miejsce. Obecnie jego twarz jest rozpoznawalna w całej Polsce, szczególnie przez młode pokolenie. Nic dziwnego, że najnowsze zdjęcie wywołało takie poruszenie. Fani są zachwyceni żartobliwą fotografią.

Jakob Kosel niczym Marcin Najman

Celebryta już w programie „Top Model” dał się poznać jako bardzo pozytywnie nastawiona do świata osoba. Zawsze uśmiechnięty mężczyzna niejednokrotnie bawił i rozładowywał napięcie na planie. Dziś również nie brakuje mu humoru. Nawet gdy zdradzał płeć swojego jeszcze nienarodzonego dziecka postanowił ubrać się na różowo i zapozować przy wielkim domku dla lalek.

„Może nie mam niebieskiej kurtki oraz czarnej torby na ramię” – rozpoczyna swoją wypowiedź pełen energii Jakob Kosel informując, że właśnie wybiera się na pierwszy trening boksu w swoim życiu. Jak przyznaje do tej pory nie miał wiele do czynienia z tym sportem. Jego jedyne doświadczenie to tarczowanie z kolegami ze studiów, podczas którego zamiast tarcz używali kapci. Nie były to zbyt profesjonalne doświadczenia, więc mężczyzna jest bardzo podekscytowany prawdziwym treningiem.

Jakob Kosel nie byłby sobą gdyby nie opublikował z tej okazji zabawnego zdjęcia. Mężczyzna zanim dotarł na trening ustawił się przed budynkiem dokładnie w takiej samej pozycji jak zrobił to Marcin Najman podczas sławnej już ustawki. Internauci płaczą ze śmiechu widząc jego własną wersję „na Najmana”.

Sławna ustawka Marcina Najmana – o co chodzi?

Pod koniec 2020 roku w mediach społecznościowych wywiązała się dość ostra dyskusja pomiędzy Marcinem Najmanem a Krzysztofem Stanowskim. Od słowa do słowa doszło do tego, że mężczyźni umówili się na walkę pod budynkiem klubowym Rakowa. Najman wziął to wyzwanie zupełnie poważnie i następnego dnia o godzinie 12 pojawił się na miejscu. Mężczyzna wziął ze sobą także osobę, która całe zdarzenie miała nagrywać.

Szybko okazało się jednak, że Stanowski nie ma zamiaru pojawić się na ustawce. Marcin Najman był rozczarowany takim obrotem sytuacji, jednak wytrwale czekał na rywala. Cała sytuacja była nagrywana i szybko stała się hitem sieci. Mimo, że do niczego nie doszło wizerunek pięściarza w niebieskiej kurtce czekającego na Stanowskiego rozbawił wielu internautów, którzy zaczęli tworzyć memy z jego udziałem.

Jakob Kosel doskonale wiedział jaką popularnością cieszyły się zdjęcia i filmik więc postanowił zażartować z pięściarza. Trzeba przyznać, że całkiem dobrze mu to wyszło. A Wy jak myślicie? Podobny?

 

Marcin Najman, Jakob Kosel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *