Dominika Tajner potwierdziła plotki, jej życie już niedługo całkowicie się zmieni. Kobieta nie kryje radości

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem przez 7 lat. Wydawało się, że są naprawdę szczęśliwym i zgodnym małżeństwem. Niespodziewanie kobieta otrzymała list w którym był pozew rozwodowy, piosenkarz nie uprzedził jej wcześniej o swoich zamiarach. Do tej pory była pewna, że ciąży na niej „jakaś klątwa”, ponieważ kolejny związek też nie wypalił. Dopiero niedawno pochwaliła się swoim nowym partnerem. Co o nim wiemy?

Przyglądając się podbojom Dominiki ciężko nie ulec wrażeniu, że miała prawdziwego pecha w miłości. Przez dłuższy czas nie potrafiła zaufać nikomu nowemu, mimo że czuła się bardzo samotna. Dominika Tajner pragnęła mieć przy swoim boku osobę, której poświęci resztę życia. Z którą będzie na dobrze i na złe. Czyżby w końcu odnalazła swojego księcia?

Dominika Tajner i jej nieszczęsne życie uczuciowe

Związek z Michałem Wiśniewskim przyniósł kobiecie ogromną popularność. To właśnie wtedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej publicznie. 30 czerwca 2012 roku para złożyła przysięgę małżeńską w przygotowanej na tę okazję altance na pomoście przy hotelu Jabłoń na Mazurach. Sceneria wokół była doprawdy bajkowa. Para wspólnie wychowywała syna Dominiki i wydawało się, że jako czwarta żona piosenkarza pozostanie tą ostatnią. Niestety, coś poszło nie tak.

Dominika Tajner wspominając rozstanie z ówczesnym mężem przyznała, że ich małżeństwo już wcześniej się rozsypywało. Stracili ze sobą kontakt, coraz mniej rozmawiali. Nie było uczuć, chemii, zazdrości, troski. Byli razem, ale bardziej obok siebie. Pewnego dnia kobieta otrzymała list z pozwem rozwodowym, co całkowicie ją załamało. Niemal do końca miała nadzieję, że uda im się poskładać związek, co niestety się nie udało.

Michał Wiśniewski bardzo szybko pocieszył się po rozstaniu, już 3 miesiące po rozwodzie oświadczył się nowej wybrance. Dominika Tajner nie chciała pozostawać w tyle za byłym mężem, więc również ogłosiła zmianę statusu związku. Jej nowym partnerem miał być znany biznesmen z Warszawy. Niestety i ten związek nie zakończył się szczęśliwie. Kobieta wyznała, że mężczyzna stawał się coraz bardziej zaborczy i zazdrosny, a ona sama jest bardzo towarzyską osobą. Ma wielu znajomych z którymi lubi się spotykać, jednak nie odpowiadało to jej partnerowi. Po jednym z takich spotkań partner zrobił jej ogromną awanturę, co sprowokowało kobietę do podjęcia ostatecznej decyzji o rozstaniu.

W końcu w ramionach księcia z bajki?

Tuż po rozstaniu z mężczyzną Dominika Tajner przyznała, że czuje się jakby ciążyła na niej jakaś klątwa. Kobieta jest bardzo delikatną osobą, która ceni sobie szczerość w związku. Niestety, już kolejny mężczyzna ją zawiódł co mocno się na niej odbiło. Dominika ma ogromny problem z zaufaniem i wiedziała, że nie będzie łatwo znaleźć kogoś kto to zaakceptuje. Jednak w ostatnich dniach jej status na Facebook’u uległ zmianie i wyraźnie wskazuje „w związku”. Kim jest nowy wybranek Dominiki?

Dominika Tajner wyjawiła nieco więcej informacji w rozmowie z Plejadą. Przyznała, że od dłuższego czasu spotykała się z pewnym mężczyzną: „Uczucie między nami długo dojrzewało, aż zdecydowaliśmy, że jesteśmy w związku”. Teraz przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa, że w końcu udało jej się odnaleźć miłość życia. Ma też nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Po pojawieniu się pierwszych plotek w sieci na temat jej nowego statusu związku kobieta z radością je potwierdziła na swoim profilu:

„Naprawdę długo czekałam i pojawił się! Tak pozytywnie rozpoczął się dla mnie 2021. Nareszcie czuję, że mam energię do życia!”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *