Anna Lewandowska powiedziała wprost, że będzie miała trzecie dziecko. Ma nadzieję, że to będzie chłopczyk

Anna Lewandowska wraz z mężem aktualnie wychowują dwójkę dzieci. Klara i Laura są uroczymi dziewczynkami, które mają wszystko co potrzeba do odpowiedniego wychowania. Ania starszą córkę już zaczęła wdrażać w świat sportu i zdrowego stylu życia. Kobieta świetnie odnalazła się w macierzyństwie, zdradziła też, że planuje mieć trzecie dziecko.

Para zanim zdecydowała się na powiększenie rodziny, przez cztery lata żyła w małżeństwie jednocześnie spełniając się zawodowo. Jednak nadszedł moment w którym Anna Lewandowska zapragnęła mieć potomstwo i stworzyć szczęśliwą rodzinę. I tak w 2017 roku na świecie pojawiła się Klara, a w 2020 Laura. Okazuje się jednak, że to nie koniec powiększania się rodziny Lewandowskich.

Anna Lewandowska planuje powiększenie rodziny

Media od dłuższego czasu spekulują na temat tego czy Ania jest w ciąży. Szczególnie duże zamieszanie wywołano tuż przed świętami, gdzie czujni internauci dopatrzyli się skarpety na kominku z napisem „Coming Soon”, co oznacza „wkrótce”. Ania bardzo szybko rozwiała wątpliwości i wyjaśniła całe nieporozumienie. Skarpetka ta była przygotowana dla Laury, została zakupiona w poprzednim roku i tak została również na ten,

Jednak fakt, że Anna Lewandowska nie jest w ciąży nie oznacza, że tego nie planuje. Do tej pory nie zdradzała swoich dalszych planów związanych z macierzyństwem. Sprawa wyszła na jaw gdy odpowiedziała w komentarzu jednej z internautek. Już wiadomo, że pragnie mieć kolejne dziecko i to w niedługim odstępie czasu.

Jedna z internautek przyznała, że Anna Lewandowska po każdej ciąży wygląda coraz lepiej. Dzięki ćwiczeniom i odpowiedniemu odżywianiu kobieta niewiarygodnie szybko wraca do dawnej formy i prezentuje się fenomenalnie. Kobieta zdecydowała się również odpowiedzieć na miłą wiadomość: „Dziękuję, hihi, planuję więcej”.

Kiedy rodzina Lewandowskich znów się powiększy?

Odpowiedź Ani wielu zszokowała, ponieważ byli pewni, że dwójka dzieci parze wystarczy. Okazuje się jednak, że Anna Lewandowska bardzo chciałaby mieć synka. Prawdopodobnie właśnie dlatego przyznaje, że planuje mieć kolejne dziecko. Nie zdradziła jednak kiedy możemy spodziewać się radosnej nowiny.

Pomiędzy Klarą i Laurą jest trzy lata różnicy. To idealny czas w którym organizm kobiety regeneruje się i całkowicie powraca do danego stanu. Możemy przypuszczać, że tym razem odstęp czasowy również będzie podobny. Dzięki takiej decyzji nie tylko Anna Lewandowska znów będzie w najlepszej formie, ale także nie będzie dużej różnicy wieku pomiędzy dziećmi.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły