Autor patologicznych filmów trafił do aresztu. Wiemy, ile lat mu grozi

Rozbijanie cegły na głowie, skakanie do kontenera pełnego śmieci, dotykanie miejsc intymnych przypadkowych kobiet na ulicy czy kontrowersyjne nagranie z niepełnosprawnym – to tylko część pomysłów znanego w sieci Kamerzysty (Łukasz W.) Teraz, autor patologicznych filmików poniesie odpowiedzialność karną.

Przypomnijmy, że Kamerzysta to jeden z najpopularniejszych twórców internetowych. Zgromadził on bowiem ogromne grono fanów wokół swojego profilu w social mediach. Na Instagramie obserwuje go ponad 1,2 miliona osób, mimo, że treści przez niego reżyserowane oparte są na pogardzie i poniżaniu.

„Usuńmy śmieci z sieci”

Mimo, że Kamerzysta miał na swoim sumieniu wiele przewinień, zatrzymany został dopiero po publikacji filmiku, który wstrząsnął całą Polską. Łukasz W. na nagraniu przedstawił chłopca z niepełnosprawnością umysłową, którego wcześniej nakłonił do zjedzenia kocich odchodów.

Zamieszczane na kanale Łukasza Wawrzyniaka vel Kamuś treści to odhumanizowane upodlanie i ośmieszanie słabszych oraz promowanie postaw patologicznych i szkodliwych społecznie.

Kamerzysta spędzi miesiąc w więzieniu, ale sprawa jest rozwojowa. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Jeden z raperów oskarżył go również o posiadanie dziecięcej pornografii. Wstrząśnięci widzowie starają się o usunięcie kanału Kamerzysty z sieci. Treści są bowiem adresowane do dzieci w wieku 10+ i naruszają wartości społeczne. W związku z tym powstała petycja, którą podpisać może każda osoba wyrażająca swój sprzeciw wobec tego typu treści. Akcja nosi nazwę „usuńmy śmieci z sieci”.

Pokładamy nadzieję, że konsekwentną kontynuacją tego działania będzie usunięcie całego kanału Łukasza Wawrzyniaka vel Kamuś, gdyż każda jego „produkcja” reżyserowana jest w taki sposób, aby wzbudzić emocje oparte na pogardzie i poniżaniu.

Otwarcie handlu od 26 kwietnia? Znamy prawdopodobny scenariusz
Covid-19. Najnowsze informacje o stanie zdrowia Piotra Semki
Oszustwo roku. Wiemy, ile planowano zarobić na śmierci Krawczyka

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły