Patryk Dziczek stracił przytomność na boisku. Nowe informacje ws. stanu zdrowia piłkarza

Patryk Dziczek napędził stracha polskim kibicom. Piłkarz Salernitany stracił przytomność na boisku, a następnie trafił do szpitala. Pojawiły się nowe informacje ws. stanu jego zdrowia.

Do dramatycznego zdarzenia doszło podczas meczu Serie B pomiędzy Ascoli a Salernitaną. Patryk Dziczek, zawodnik gości, w końcówce meczu stracił przytomność. Sprawa była na tyle poważna, że piłkarz musiał zostać odwieziony do placówki medycznej.

Cała sytuacja wyglądała naprawdę strasznie. Uwieczniły ją kamery.

Co ciekawe to drugi raz, gdy Dziczek notuje podobną sytuację w barwach Salernitany. Kilka miesięcy wcześniej piłkarz zemdlał podczas zajęć treningowych. Wówczas przeprowadzono kompleksowe badania, które miały nie wykazać żadnych schorzeń u Polaka. Teraz było jednak nieco inaczej, gdyż klubowy lekarz postawił pewną diagnozą.

Patryk Dziczek stracił przytomność podczas meczu. Nowe informacje nt. stanu jego zdrowia

Niedługo po zakończonym meczu w mediach pojawiła się informacja dotycząca stanu zdrowia Dziczka. Klubowy trener Salernitany przyznał, że Polak przeżył atak epilepsji.

„Bardzo nam przykro z powodu sytuacji, jaka przydarzyła się Dziczkowi. Przede wszystkim mamy nadzieję, że to nic poważnego i że on jak najszybciej wyzdrowieje” – podkreślił trener Salernitany.

Polak natychmiast został ściągnięty do Rzymu. Jest bowiem wypożyczony do Salernitany z rzymskiego Lazio. Tam poddano go wnikliwej obserwacji. „US Salernitana 1919 informuje, że Patryk Dziczek został wypisany ze szpitala Mazzoni w Ascoli Piceno i przejdzie kolejne badania w placówce medycznej w Rzymie” – napisano na stronie internetowej Salernitany.

źródło: Twitter/Piotr Borkowski, Salernitana

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły