Wielkie wydarzenie dla fanów Formuły 1 w Warszawie. Takiego eventu jeszcze w Polsce nie było

22 lutego w Warszawie zespół Alfa Romeo Racing Orlen przedstawi nowy bolid Formuły 1.  Będzie to najnowszy model C41. To historyczne wydarzenie, gdyż nigdy wcześniej taki event nie miał miejsca w Polsce.

– Po raz pierwszy w historii prezentacja bolidu na nadchodzący sezon Formuły 1 odbędzie się w Polsce. Dzięki PKN Orlen, należący do zespołu Alfa Romeo Racing Orlen model C41 ujrzy światło dzienne 22 lutego w Warszawie. W wydarzeniu udział wezmą również członkowie zespołu – przekazał PKN Orlen w komunikacie.

Koncern zwrócił też uwagę na to, że ich współpraca to nie tylko zawody, ale także prestiżowe wydarzenia, jak m.in. zeszłoroczne obchody „Cudu na Wisłą”, które opisywaliśmy w artykule.

W wydarzeniu, które odbędzie się w lutym mają uczestniczyć członkowie zespołu. Jak dodano: „ograniczenia spowodowane pandemią nie tylko zmodyfikowały kalendarz, ale także otworzyły nowe możliwości współpracy. W ciągu całego sezonu odbyło się wiele dodatkowych aktywności prezentowanych na kanałach social media, ale też wirtualne spotkania z zawodnikami, spacery po garażu i spotkania z konstruktorami. Były one wykorzystywane przez PKN Orlen w działaniach promocyjnych kierowanych do kluczowych grup interesariuszy”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły