Wielkie wydarzenie dla fanów Formuły 1 w Warszawie. Takiego eventu jeszcze w Polsce nie było

22 lutego w Warszawie zespół Alfa Romeo Racing Orlen przedstawi nowy bolid Formuły 1.  Będzie to najnowszy model C41. To historyczne wydarzenie, gdyż nigdy wcześniej taki event nie miał miejsca w Polsce.

– Po raz pierwszy w historii prezentacja bolidu na nadchodzący sezon Formuły 1 odbędzie się w Polsce. Dzięki PKN Orlen, należący do zespołu Alfa Romeo Racing Orlen model C41 ujrzy światło dzienne 22 lutego w Warszawie. W wydarzeniu udział wezmą również członkowie zespołu – przekazał PKN Orlen w komunikacie.

Koncern zwrócił też uwagę na to, że ich współpraca to nie tylko zawody, ale także prestiżowe wydarzenia, jak m.in. zeszłoroczne obchody „Cudu na Wisłą”, które opisywaliśmy w artykule.

W wydarzeniu, które odbędzie się w lutym mają uczestniczyć członkowie zespołu. Jak dodano: „ograniczenia spowodowane pandemią nie tylko zmodyfikowały kalendarz, ale także otworzyły nowe możliwości współpracy. W ciągu całego sezonu odbyło się wiele dodatkowych aktywności prezentowanych na kanałach social media, ale też wirtualne spotkania z zawodnikami, spacery po garażu i spotkania z konstruktorami. Były one wykorzystywane przez PKN Orlen w działaniach promocyjnych kierowanych do kluczowych grup interesariuszy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *