Magda Gessler po raz pierwszy ujawniła swoje prawdziwe oblicze. W sieci pojawiło się szokujące nagranie

Magda Gessler znana jest ze swoich kontrowersyjnych występów w programie „Kuchenne Rewolucje”. Niejednokrotnie pokazała tam, że jest osobą, która zawsze mówi to co myśli, często działa emocjonalnie i nie wchodzi w zbędne dyskusje. Jednak nikt z nas nie podejrzewał, że pod skorupą twardej i samodzielnej kobiety skrywa się zupełnie inna osoba.

Z okazji Dnia Babci Lara Gessler zdecydowała się opublikować nagranie, które nigdy dotąd nie ujrzało światła dziennego. Nic dziwnego, że było tak długo skrywane, ponieważ znajduje się na nim Magda Gessler wraz z ukochaną wnuczką Neną. Film jest bardzo prywatny i z pewnością będzie dla rodziny fenomenalną pamiątką. Jednak dla fanów może okazać się bardzo szokujący.

Magda Gessler – twarda kobieta z pięknym wnętrzem?

Restauratorka z pewnością jest jedną z najbardziej kolorowych postaci polskiej telewizji. Od lat uczy i bawi widzów podczas kolejnych odcinków programu „Kuchenne rewolucje”. Jednocześnie program jest ogromnym wsparciem dla restauratorów, którzy obecnie są w bardzo trudnej sytuacji. Wielu z nich było na skraju bankructwa, jednak radykalne metody restauratorki wyprowadziły ich na prostą. Magda Gessler pomogła już setkom restauracji w całym kraju.

Gdy kobieta odwiedza restauracje panuje w nich ogromny stres. Wielu z nich doskonale wie, że Magda nie jest osobą z którą łatwo o kompromis. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją rzucającą garnkami, tłukącą talerze czy rozwalającą jedzenie. Magda Gessler jest osobą, która dość łatwo daje się wyprowadzić z równowagi, gdy widzi, że restauracje nie funkcjonują tak jak powinny.

Fanom ciężko uwierzyć, że pod skorupą twardej i bezlitosnej kobiety może kryć się delikatna i skromna osoba. Właśnie dlatego najnowsze nagranie na którym Magda Gessler bawi się z wnuczką wywołało takie emocje. Jest niesamowite.

Wnuczka całkowicie ją odmieniła

Odkąd rozeszła się wieść, że Lara Gessler jest w ciąży, jej mama nie kryła zachwytu. Bardzo często publikowała w sieci nagrania i zdjęcia z ciężarną córką, a po porodzie nie mogła napatrzeć się na małą Nenę. Widać było, że zostanie babcią było w jej życiu bardzo ważnym wydarzeniem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Lara z okazji Dnia Babci opublikowała w sieci nagranie na którym Magda Gessler siedzi przy leżącej wnuczce i delikatnie łaskocze ją włosami. Kobieta uśmiecha się szczerze i mówi do swojej ukochanej wnuczki. Okazuje się, że nawet Lara była zaskoczona jej postawą, skomentowała to bardzo emocjonalnie: „Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu… Taką rozczuloną i przejętą. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *