Kasia Cerekwicka jest w tragicznej sytuacji finansowej. Od dłuższego czasu wyprzedaje co się da

Kasia Cerekwicka była niegdyś jedną z najpopularniejszych piosenkarek pop-owych. W swojej karierze zdobyła 8 nagród za swoją twórczość oraz była nominowana do 35 nagród. Dziś jej popularność nieco opadła, jednak nadal nie brakuje chętnych na jej koncertach. Niestety, pandemia pokrzyżowała jej plany występów, przez co kobieta od wielu miesięcy jest bezrobotna. Jej sytuacja finansowa jest bardzo niestabilna.

Każdy z nas odczuł skutki pandemii i wprowadzonych obostrzeń. Wiele miejsc pracy zamknięto, w innych właściciele byli zmuszeni do okrojenia etatów lub godzin. Artyści sceniczni przeżywają teraz wyjątkowo ciężki okres. Ze względu na brak możliwości organizowania eventów zostali praktycznie całkowicie odcięci od pracy. Kasia Cerekwicka jest załamana tą sytuacją, została zmuszona do wyprzedawania swoich prywatnych rzeczy.

Kasia Cerekwicka została bez pracy, nie wie jak dalej potoczy się jej kariera

W ostatnim czasie Kasia została zaproszona do rozmowy przez Wojtka Jagielskiego i Katarzynę Pakosińską do programu „Tok Szoł”. Podczas wywiadu opowiedziała jak wygląda obecnie jej życie. Okazuje się, że jest gorzej niż u wielu innych gwiazd. Kwestie finansowe najbardziej ją martwią, jednak jest jeszcze coś co sprawia, ze kobieta chciałaby wrócić na scenę.

Podczas rozmowy Kasia Cerekwicka wyznała, że obecnie jest na bezrobociu, ponieważ chce pracować, ale nie ma takiej możliwości. To jest dla niej bardzo ciężkie, ponieważ przez ostatnie trzy lata żyła w ogromnym pędzie koncertowym i twórczym. Piosenkarka zauważyła też, że jej psychika również nie wytrzymuje tego zamknięcia: „Teraz tak naprawdę nie mam po co się budzić rano”.

Warto zauważyć, że Kasia Cerekwicka w ostatnich latach nieco straciła na popularności. Mimo, że od lat ma przy sobie wiernych fanów, to pandemia może sprawić, że straci część z nich. Kobieta od 8 miesięcy nie koncertuje, nie wzbudza kontrowersji, nie ląduje na okładkach gazet. Część osób może w tej sytuacji zapomnieć o artystce.

Kobieta wyprzedaje swoje ubrania, już jej się nie przydadzą

Kasia Cerekwicka szczególnie zaskoczyła swoją wypowiedzią dotyczącą ubrań. Mianowicie, kobieta zdecydowała o wyprzedaniu większości swoich ubrań. Możemy być pewni, że wiąże się to z sytuacją finansową gwiazdy, jednak piosenkarka tłumaczy to w inny sposób: „Zanim zagram koncert, te ubrania wyjdą już z mody – wszystko wyprzedałam”.

Jednak mimo tych trudnych czasów kobieta stara się nie poddawać. Kasia Cerekwicka od dłuższego czasu promuje w mediach społecznościowych swój nowy album „Pod skórą”, którego premiera odbyła się 18.09.2020. roku. W ten sposób próbuje nie dać o sobie zapomnieć i pokazać swoją twórczość fanom. „Ten krążek to jest takie moje dziecko, którym przyszło mi się cieszyć akurat w tych trudnych czasach” – podsumowuje artystka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *