Justyna Żyła chce rozbić związek byłego męża? Marcelina Ziętek jest nękana, umieściła smutny wpis

Justyna i Piotr Żyła trwali w małżeństwie 12 lat, jednak ich relacja nigdy nie była idealna. Małżeństwo często się kłóciło, trudno było im znaleźć wspólny język. W 2018 roku para wzięła rozwód za porozumieniem stron. Wydawało się, że ich relacja z roku na rok staje się coraz bardziej neutralna, jednak po ostatniej sytuacji wyraźnie widać, że tak nie jest. Marcelina Ziętek ujawniła też, że przez ostatnie dni jest nękana, swoje przypuszczenia kieruje ku Justynie.

Justyna Żyła od jakiegoś czasu spotyka się z nowym partnerem. Pod koniec listopada po raz pierwszy pokazała go publicznie. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z partnerem, który na pierwszy rzut oka bardzo różni się od jej byłego męża. Mimo, że mężczyzna stał tyłem był wyraźnie wyższy i bardziej umięśniony. Piotr Żyła spotyka się z aktorką znaną z paradokumentalnych seriali: „Szkoła” i „19+”. Marcelina Ziętek nie przyznaje się oficjalnie do związku ze skoczkiem i do tej pory nikt nie miał pojęcia, że tych dwoje coś łączy. Teraz już wiemy dlaczego.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek – tajemnicza relacja wyszła na jaw

Skoczek i aktorka prawdopodobnie spotykają się już od dłuższego czasu, jednak cały czas skrywali to w tajemnicy. Powodem prawdopodobnie był konflikt Piotra z jego byłą żoną. Justyna Żyła nie daje o sobie zapomnieć od czasu do czasu komentując niewybrednie zdjęcia byłego męża i wbijając mu szpilę. Jednak Marcelina Ziętek nie chciała być całkowicie anonimowa w tej relacji, więc sporadycznie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, które zadawały się nawiązywać do jej nowego partnera.

W ostatnim czasie szczególnie dało się odczuć więź, która ich połączyła. Tuż po świętach rozpoczął się Turniej Czterech Skoczni w którym brał udział Piotr Żyła. Marcelina Ziętek musiała więc Sylwestra spędzić samotnie, jednak starała się pozostać w dobrym humorze. Na swoim profilu dopingowała ukochanego jednocześnie publikując nagrane jego skoki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MARCELINA ZIĘTEK (@marceepan)

Justyna Żyła również zauważyła, że pomiędzy parą coś się dzieje i nie jest to zwykła przyjaźń. Jakiś czas temu zdecydowała się „dokopać” byłemu mężowi i opublikowała pod jego zdjęciem z urodzin niewybredny komentarz. Zarzuciła w nim, że Piotr Żyła odebrał jej samochód, którym ona woziła do tej pory dzieci do szkoły. Celebrytka zasugerowała też, ze Jaguar, który posiada Marcelina Ziętek jest prezentem od Piotra. Po chwili jednak wpis zniknął.

Justyna Żyła zniszczyć nową partnerkę byłego męża?

Do tej pory Marcelina Ziętek nie chciała włączać się do konfliktu, który ma Piotr Żyła z byłą żoną. Starała się być w cieniu tych wszystkich kłótni i oczerniania. Jednak teraz nadszedł moment w którym musiała podjąć głos, ponieważ hejt dotarł również do niej samej. W związku z tym opublikowała w sieci ważny apel:

„Od gdzieś dwóch dni na moim profilu pojawia się dużo negatywnych komentarzy, jednak te komentarze są wszystkie z fikcyjnych kont, więc apel, zaprzestańcie tworzyć fikcyjne konta i obrażać mnie. Naprawdę mi to nic nie robi, bo jedynie, jaką krytykę mogę przyjąć, to od osób mi najbliższych, reszta mnie w ogóle nie dotyka” – napisała Marcelina Ziętek. Kobieta podkreśliła też, że wszystkie te konta zostaną poblokowane, ponieważ nie pozwoli sobie żeby ktoś ją obrażał w sieci. Zaznaczyła też, że nie toleruje osób, które nie potrafią pisać pod swoim własnym imieniem i nazwiskiem.

Jak myślicie, czy tajemnicze wpisy to przypadek czy może jednak Justyna Żyła ma z nimi coś wspólnego? Piotr Żyła z byłą żoną nadal nie jest w najlepszych relacjach, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że kobieta nie potrafi zaakceptować jego nowego związku. Z drugiej strony sama chwaliła się nowym partnerem, więc po co miałaby to robić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *