Gdy Ewa Drzyzga pokazała się przed kamerą widzowie oniemieli. „Co Wy zrobiliście z Panią Ewą?!”

Ewa Drzyzga jest jedną z najbardziej znanych prezenterek w Polsce. Już lata wstecz zasłynęła prowadząc swój program „Rozmowy w toku”. W jej studiu zasiadali różnorodni goście mający problemy w życiu prywatnym i zawodowym. Kobieta przeprowadzała z nimi długie rozmowy i razem z widzami starała się zaradzić ich problemom. Dziś kobieta jest jedną z prowadzących „Dzień Dobry TVN”, jednak mimo to wydaje się szczęśliwa. Upływające lata również zdawały się nie mieć na nią większego wpływu, bowiem wciąż prezentuje się znakomicie. Jednak jedno z jej ostatnich wystąpień w programie skończyło się tragicznie.

Większość z nas kojarzy Ewę tylko z „Rozmów w toku”, jednak kobieta była zaangażowana w wiele innych działalności. Początkowo odbywała staż do Polskiego Radia w Krakowie, po którym przeszła do RMF FM, gdzie przygotowywała i prowadziła poranne serwisy informacyjne. W tym samym czasie Ewa Drzyzga rozpoczęła również współpracę z TVP1, gdzie przeprowadzała rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Oprócz prowadzenia znanego programu mogliśmy zobaczyć ją również w wielu innych programach TVN, takich jak: Narodowy Test Inteligencji, Studio Złote Tarasy czy Test z III RP.

Nietypowa przemiana prezenterki

Od zakończenia programu „Rozmowy w toku” Ewa Drzyzga podejmowała się prowadzenia kilku innych produkcji. Ma na swoim koncie między innymi program medyczny 36,6 w TVN oraz Raport Life w Discovery Life. Od września 2020 roku jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN.

Ewa Drzyzga mimo ogromnej popularności nigdy nadmiernie nie korzystała ze sławy. Jest profesjonalistką, której daleko od skandali i kontrowersji. Jej ubiór również nie wzbudzał nigdy sensacji, zawsze pokazywała się w skromnych, schludnych strojach. Jednak postrzeganie przez widzów nieco się zmieniło po jednym z odcinków porannego programu. Kobieta wyglądała fatalnie.

Ewa Drzyzga w stylizacji „na księdza”. Widzowie zażenowani

Prezenterka zadebiutowała w programie TVN 14 września u boku Agnieszki Woźniak-Starak. Ten duet został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez resztę ekipy programu jak i samych widzów. Okazuje się, że Ewa nie wyszła z wprawy i znakomicie radzi sobie przed kamerą. Początkowo była nieco spięta, jednak z każdym kolejnym odcinkiem zdobywała sympatię wszystkich oglądających.

Wydawało się, że jeżeli Ewa Drzyzga przez kilka miesięcy tak świetnie daje sobie radę w programie to nie ma szans na żadną żenującą wpadkę. Niestety stało się zupełnie inaczej. Mimo, że sytuacja miała miejsce już kilka dni temu internauci cały czas nie mogą zapomnieć jej dziwnej stylizacji.

„Pani Ewa wygląda dziś jakby po kolędzie miała chodzić.”

„Ajjjjjj ktoś Pani Ewie zrobił krzywdę tą stylizacją.”

„Zdejmijcie Pani Ewie ten strój księdza. Szok.”

Trzeba przyznać, że Ewa Drzyzga wyglądała naprawdę nietypowo. Nie wiadomo czy ten strój to zasługa stylisty czy sama go wybrała, jednak prawda jest taka, że nie wyglądała w nim korzystnie. Nie da się odpędzić również wrażenia, że bardzo przypomina sutannę księdza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *